S příchodem festivalové sezóny vám přinášíme tipy na krásné líčení, které podtrhne vaše přednosti a probudí ve vás odvážlivou divu.

Základem festivalového looku je líčení očí, které je výrazné a barevné. Nemusíte se bát experimentovat, a to ani, pokud si za běžného dne vystačíte s řasenkou a leskem na rty. Kdy jindy vyzkoušet bláznivé líčení, na které jste doposud neměla odvahu? Oči zahalte do růžovo-fialových odstínů a vytvořte efekt kouřových očí. Na spodní linku naneste tmavě hnědý odstín, ale jen na vnější polovinu oka, tak dodáte svému pohledu hloubku. Vnitřní koutky a pod obočím rozjasněte třpytivou tužkou, kterou prsty lehce rozetřete. Celé líčení doplňte několika vrstvami černé řasenky. 

TIP: S rozjasňujícími tužkami na oči Eyelighters od Maybelline NY můžete na obličeji vytvořit originální kresby. Skvěle vypadají například květiny nebo jiné letní motivy.

Pleť příliš nezatěžujte, vystačíte si s lehkým podkladovým krémem nebo BB krémem a transparentním fixačním pudrem. Na líčka naneste trochu tvářenky v tmavě růžovém odstínu, která krásně doplní líčení očí, a nad lícní kosti, střed nosu a nad horní ret pudrový rozjasňovač.TIP: Nová paletka The City Kits od Maybelline NY obsahuje kromě osmi pigmentovaných stínů, se kterými vytvoříte dokonalé líčení, také rozjasňovač a tvářenku, takže se skvěle hodí na cesty.

Na závěr přichází na řadu rty. Vyměňte matnou klasiku za trendy lesklý finiš. Výraznější líčení můžete doplnit leskem v neutrálním odstínu, pokud se nebojíte, sáhněte po výrazné růžové, která skvěle ladí k líčení očí.

  10:48,  aktualizováno  26. března 2019 11:22