ŽENA INTERNETU je jedinečný koncept soutěže krásy oslovující uživatelky sociálních sítí s cílem najít nejzajímavější tvář českého internetu.

Sociální sítě v dnešní době dávají šanci každému člověku prezentovat sebe sama v nejrůznějších podobách a situacích, dávají šanci zaujmout a být de facto sledován kýmkoli. A právě na tyto ženy, které žijí nejen svůj skutečný, ale i virtuální život, a rády se o něj dělí na sociálních sítích je cílena soutěž Žena Internetu.

Rozhodli jsme se následovat tento trend a vytvořili jsme pro uživatelky těchto sítí soutěž o nejzajímavější tvář. Výběr finalistek byl čistě na lidech a o tom, kolik dali které slečně nebo ženě like na Facebooku a Instragramu a kolik zaslali e-mailů z různých adres.

O celkové vítězce Žena Internetu, vítězce Žena Internetu Sympatie a o dvou dílčích anketách Žena Internetu s nejkrásnějšíma očima a s nejkrásnějším úsměvem rozhodně odborná porota při finálovém večeru dne 31.1.2020.

U vítězek bude kromě krásy, hrát výraznou roli sympatie a celkový dojen. Přihlížět se bude také k profilům na sociálních sítích a fotografiím.

Po soutěžících nevyžadujeme ideální míry modelek. Finalistek je v letošním ročníku 9. Rozhodli jsme se pro toto originální a magické číslo, protože desátá finalistka Kamila Hubsch se v době finále vdává. Profesionální fotografie jsme finalistkám nafotili 16.a 17.listopadu 2019 v Praze. Autorkou fotografií je Blažena Hlasová (FB a Instagram Photo by Blazis). Prohlédnout si je můžete v příloze včetně krátkých informací.

Mezi laskavé partnery soutěže patří například klinika plastické a estetické chirurgie Grand Clinic, fitness značka Tunturi, Mary Kay, společnost MAFRA print a.s., Klaudia Eis-beuty and style, také zapůjčení vozidla Škoda s plnou nádrží na celý víkend nebo pobytový víkend v krásném českém Penzionu s plnou penzí pobytový víkend a další pěkné ceny.

Více informací o soutěži naleznete na www.zena-internetu.cz, www.facebook.com/Žena Internetu, www.instagram.com/zena_internetu

Kontatkní osoba: Martina Kopřivová, tel.+420 774775775, 

e-mail: martina.ortiga@gmail.com

  14:35