Ve druhém kole soutěže BRAUN, které probíhalo na stránkách mybraunworld.jenprozeny.cz, vybrala odborná porota dvě hlavní vítězky, a také ohodnotila dalších deset soutěžících.


Epilátor a pánský holící strojek Braun + půlroční předplatné časopisu Cosmopolitan a Esquire získává:


Gabriela Maříková, která nám napsala následující vánoční přání:


„Vždycky, když trávím klidné chvíle v koupelně mě dokáže vyvést z míry jen jedna věc, a to to ošklivé cosi ležící na umyvadle, které zní jako hejno sršní obalené plechem a přítel si s tím upravuje fousy. Přála bych si proto pro něj k Vánocům krásný nový stroječek, pro jeho kreativní chvíle v koupelně, můj klid a ještě bonus, budu mít sametové nožky, jako žádné mé kámošky.“


Adriana Kormúthová, která si přála:


„Naše vánoční přání je tak trochu neobvyklé. Oba dva milujeme adrenalin a rádi zkoušíme nové věci, takže jsme si přáli tandemový seskok. Je to zážitek, který nám zůstane už navždy, a je to i lepší než materialistické věci. Koneckonců, co víc si člověk může přát, nejlepší jsou dárky od srdce, co vám zůstanou jako památka a až budeme staří, budeme vzpomínat co všechno jsme zažili. Originální přání to možná není, ale zkusit se má vše. Já vím, že by ho potěšil i strojek, který bych mu zabalila do krabice od bonboniéry, protože by vůbec nic netušil :D i to je tak trochu vzrůšo..“Dárek z řady Aromachologie od L’Occitane získávají:


Ivana Nováková


Jana Lužná


Jitka Bulínová


Nikola Lehovcová


Kristýna Pavlíčková


Alexandra Vámošová


Lenka Pavlasová


Zuzana Csorbová


Hana Kopecká


Lenka Sochorová


Vítězkám gratulujeme!


Další BRAUN kolo soutěže startuje již tento týden. Aneb podělte se s námi o vaše tajná VALENTÝNSKÁ přání. Více na mybraunworld.jenprozeny.cz.


  6:55,  aktualizováno  25. března 2019 19:06