Kdo říká, že je perfektní vzhled nedosažitelný? Vypadat dobře můžete za každé situace. Značka Gliss dlouhodobě podporuje ženskou krásu a pečuje o to, abyste se díky nabytému sebevědomí cítila dobře při jakékoliv příležitosti.

K představení svých inovativních barev na vlasy Gliss Color se značka spojila s Luckou Vondráčkovou, která si vyzkoušela výjimečnou péči Gliss z pohodlí domova a podpořila tak myšlenku, která za barvami stojí - upravený vzhled můžete mít při každé oblíbené činnosti, ať už jdete na procházku nebo za sportem do přírody, nebo si jen děláte pohodičku u kávy doma.

Externí obrázek

Barvy na vlasy Gliss Color přináší vašemu účesu permanentní a zářivý vzhled. Navíc chrání vlasy před poškozením již během procesu barvení a díky komplexu kyseliny hyaluronové zůstávají vlasy zářivé a hebké. Barva tak není určena pouze k 100% zakrytí odrostů či šedin, ale i k přímé vyživující péči.

Externí obrázek

Vždy když jsem si musela barvit vlasy kvůli nové roli, měla jsem trochu strach z jejich poškození. Je pro mě navíc opravdu důležité, aby vlasy vypadaly přirozeně. Přípravky značky Gliss mám ráda, a tak jsem hned vyzkoušela do klipu Růže jejich novinku Gliss Color s kyselinou hyaluronovou. A byla jsem velmi příjemně překvapená. Krásná barva, úžasný lesk. Mou oblíbenou součástí celého procesu barvení je vlasová maska Gliss 4v1 pro barevné vlasy, která vlasy vyživuje a jsou potom sametově hebké. Navíc obsahují 96 % přírodních ingrediencí. Zkrátka je to správná volba, za mě jedno velké ano,” říká Lucka Vondráčková.

Externí obrázek

Značka Gliss dbá na hloubkovou a ověřenou péči. Proto vyvíjí revoluční technologie, díky kterým si můžete užít výjimečný relax v pohodlí domova a věnovat více času činnostem, na kterých vám záleží. Dělej, co miluješ. Gliss se postará!

KOUZLO KYSELINY HYALURONOVÉ

Gliss Color jsou dostupné ve 20 barevných odstínech, a kromě prvků kyseliny hyaluronové, obsahují speciální systém Color Care, který zajišťuje pronikání pigmentů barvy hluboko do vlasu. Výsledkem jsou zdravě vypadající vlasy bez vytvoření „efektu helmy“, které si můžete užívat každý den a v každé situaci. Ať už máte vlasy v culíku nebo připravené na velkou večerní - vaše barva vždy vynikne.

Externí obrázek

LUCKY BEAUTY TIP

S roztřepenými konečky někdy bojovala asi každá z nás. Vyzkoušejte novou řadu Gliss Split Ends Miracle. Díky složení s olejem ze semínek hroznového vína a iontovým komplexem toto trápení už řešit nemusím. Vlasy jsou vyživené a hebké, což zvlášť ti, kdo si je barví, ocení.

Externí obrázek

Zapojte se do IG výzvy #Glisssepostara na profilu @lucievondrackovaofficial. ❤️

  14:00