Ofina je opět trendy

Co bývávalo kdysi v módě, se opět nosí, a to platí i o ofině. Ofina na všechny způsoby se stává nejžhavějším doplňkem letošního podzimu. Toužíte po změně? Nechte si zastřihnout ofinu podle vašeho gusta – rovnou, krátkou, asymetrickou, dlouhou – fantazii se zkrátka meze nekladou. Ofina zvýrazní a podtrhne krásu každému účesu, nehledě na střih vašich vlasů a účes, který běžně nosíte.

Inspiraci hledejte třeba v nejnovější kolekci FRINGETASTIC od mezinárodních ambasadorů L’Oréal Professionnel.

Účes nezapomeňte dotvořit tím správným stylingem. Vyzkoušet můžete například profesionální stylingovou řadu Tecni.ART od L’Oréal Professionnel, která nově přináší dva skvělé pomocníky pro dokonalý účes.

Pro neodolatelný objem a texturu bez zatížení vlasů je ideální novinka Powder-In-Lotion z řady Wild Stylers. První texturizační pudr ve spreji vašim vlasům dodá vzdušnost a divoký pohyb.

Oslnivého lesku a uhlazeného účesu docílíte se stylingovým pomocníkem Glow Stick, který vaše vlasy rozzáří, uhladí poletující vlásky, ale nijak je neslepí, ani nezamastí. Díky praktickému balení je ideální do vaší kabelky.

Najděte si svého kadeřníka za salonů Salon Expert L’Oréal Professionnel na WWW.SALON-EXPERT.CZ a následujte nejnovější trendy.

  0:31,  aktualizováno  25. března 2019 16:46