Denimové zboží bylo, je a nejspíš vždycky bude v módě. Dříve se materiál podobný denimu využíval k výrobě pracovních oděvů pro námořníky.

Dnes se však řadí mezi módní prvky, které jsou součástí šatníku téměř každé ženy i muže už od prvních roků života. Jen v určitém věku vystřídají laclové kalhoty a sukýnky klasické džíny, džínové bundy, košile a další módní doplňky.


Dnes jsou i mnohé „smart business“ modely vyrobené právě z denimu. Už není žádné faux pas, pokud na méně formální pracovní schůzku dorazíte v denimové sukni, šatech či halence, protože jejich zpracování se k takové příležitosti výborně hodí a jen tak nepřestane. Denim prostě není jen sezónní záležitostí.


Potřebuje-li váš šatník v tomto ohledu oživit, rozhodně se vyplatí vyrazit do Fashion Arena Prague Outlet, kde na jednom místě najdete hned několik módních značek – specialistů na denim. A co víc, od pátku 14. října do neděle 16. října se ve Fashion Areně koná Denim víkend. Jedná se o speciální akci, kdy na značkové zboží, které zde nakoupíte vždy o 30 – 70 % levněji, dostanete ještě dodatečnou slevu. Tato akce se vztahuje na denimové zboží značek GAS, Pepe Jeans, Levis’s, Diesel, Mustang, Wrangler, Lee Cooper a mnoha dalších. Když neodoláte, své úlovky budete moci kombinovat tak, abyste nejen podle příležitosti, ale i podle nálady, vypadala sportovně, casual či elegantní.


Ve Fashion Areně můžete v současné době vybírat z více než 200 módních značek světových firem. Právě proto je největším outletovým centrem v České republice. Sortiment je opravdu široký, mimo denimového zboží zde můžete nakoupit další módní značkové oblečení, sportovní oblečení, obuv, kožené zboží, šperky, spodní prádlo, kosmetiku, hračky, knihy, zavazadla, potřeby pro domácnost a spoustu dalšího.


Každý den pro vás Fashion Arena chystá řadu akčních nabídek. Abyste měli přehled o tom, co se děje a mohli si vybrat tu správnou akci právě pro vás, navštivte internetové stránky www. fashion-arena.cz. Na webových stránkách najdete mimo jiné i VIP registraci, díky které získáte další slevy a o všech novinkách budete informováni vždy mezi prvními.


Fashion Arena Prague Outlet je vždy dobrá volba nejen na samotné nákupy, ale třeba i na posezení u kávy či vynikající palačinky nebo hot-dogu s kamarádkou.


Více se dozvíte na www.fashion-arena.cz


Armani Jeans, původní cena 5890 Kč, outletová cena 1490 KčPepe Jeans, původní cena 4760 Kč, outletová cena 3332 KčDiesel, původní cena 6749 Kč, outletová cena 3374 KčMustang, původní cena 1960 Kč, outletová cena 1350 KčPepe Jeans, původní cena 1260 Kč, outletová cena 882 KčLee Wrangler, původní cena 2649 Kč, outletová cena 1799 KčPepe Jeans, původní cena 625 Kč, outletová cena 250 KčMustang, původní cena 1680 Kč, outletová cena 1150 Kč  1:21,  aktualizováno  25. března 2019 19:32