Řada produktů péče o pleť Revitalift od L’Oréal Paris je určena pro zralou pleť, na které se již vyskytují výraznější vrásky. Přečtěte si o produktech z této řady a rozhodněte se, který je ten nejlepší pro vás.

Péče inspirovaná laserovým zákrokem


Produkty z řad Revitalift Laser X3 a Revitalift Laser Renew nabízí expertní péči proti vráskám, která je inspirována výsledky laserových lékařských zákroků a obsahuje účinné látky bojující proti vzniku vrásek. Celé portfolio tvoří kromě denního, nočního a očního krému také sérum nebo dvoufázová péče, která pečuje o pleť nejen na povrchu, ale také do hloubky. Výhodou celé řady je mimo jiné jemná a hedvábná textura produktů, díky které bude jejich nanášení příjemným odpočinkovým rituálem po náročném dni.


Péče pro mladistvý vzhled a pružnost pleti


Péče Revitalift Filler je určena k vyplnění vrásek a navrácení plnosti pleti. Produkty z této řady obsahují vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové, která jednak zvláčňuje kůži v hlubokých vrstvách, a zároveň stimuluje buňky k rychlejší tvorbě kolagenu. Řadu Revitalift Filler ocení všechny ženy, které chtějí navrátit pleti mladistvý vzhled a pružnost. Novinkou je vyplňující maska, která dokáže udržet pleť hydratovanou a vyživenou a po jejím použití je kůže na dotek hedvábně jemná.

  13:54,  aktualizováno  26. března 2019 16:50