Bohatost přírody z celého světa je jedinečná a stojí za to ji využít. Objevte blahodárné kouzlo plodů cupuacu, účinný spojence na cestě ke krásné a exoticky provoněné pokožce je řada Ziaja Cupuacu.

Ve vzdáleném Amazonii zaujme svou krásou a hodnotnými vlastnostmi okouzlující strom Theobroma grandiflorum, ze kterého je extrahováno máslo cupuacu, hlavní složka produktové řady Ziaja Cupuacu. Je to účinný kosmetický program pro suchou a normální pokožku. Sametová konzistence naplněná karamelově ořechovou vůní je s lipidovým koktejlem je perfektní kombinací a požitkem pro všechny smysly. Produkty obsahují navíc vzácné máslo karité, olej z brazilských ořechů a makadamový olej.

Externí obrázek

V rámci každodenní péče určitě sáhněte po krystalickém sprchovém a koupelovém mýdlu. Dodává pokožce dostatečnou hydrataci, pečuje o celé tělo jemně a bez zbytečného vysoušení.

Jak vrátit svěžest unavené pokožce? Pomůže vám exfoliační, vyhlazující, krystalický cukrový peeling. Dopřejte si ho alespoň jednou týdně a přesvědčte se, že hladká pokožka vypadá mnohem mladistvěji. Stačí jemně vmasírovat do navlhčené pokožky. Do okouzlující ořechově karamelové vůně se okamžitě zamilujete!

Externí obrázek

Drobné cukrové částečky se pomalu rozpouštějí, kousíčky ořechových skořápek šetrně odstraňují odumřelé svrchní buňky a zanechávají kůži sametově hebkou. Díky blahodárným olejům z brazilských a makadamových ořechů a vzácnému máslu karité přináší Ziaja Cupuacu aktivní výživu vaší pokožce.

Externí obrázek

S bronzujícím hydratačním denním krémem nebo bronzujícím hydratačním a vyživujícím tělovým mlékem můžete získat přirozený, opálený odstín obličeje i těla. Obě péče se vyplatí vzájemně kombinovat. Prozáří zlatavým odstínem Vaši pokožku i pleť, zajistí jí zdravý lesk a optimální dávku hydratace.

Externí obrázek

Nadměrné ztrátě vody z pokožky zabráníte ošetřením pomocí vyživujícího pleťového krému na den i noc. Po jeho aplikaci zůstává kůže krásně hladká.

Nechte se hýčkat kosmetikou Ziaja Cupuacu s aktivními složkami z exotických koutů světa. Více informací naleznete ZDE!

Externí obrázek
  10:00