Rádi nakouknete do zákulisí z focení módních editorialů a zajímavých kampaní? Nejste sama! I my na našich Instagramech projíždíme záběry ze zákulisí. 

Dnes vám přinášíme jedinečnou možnost podívat se, jak probíhá focení kampaně pro časopis Cosmopolitan.


Tváří kampaně kosmetické značky Bioderma se stala slavná slovenská youtuberka LucyPug


Krásná a talentovaná Lucy svému publiku představuje nejnovější produkt z portfolia Biodermy – tónovací krém Global Cover z řady Sébium.Tato korekční vychytávka je určena na problematickou pleť se sklonem k akné. Pouze ve dvou krocích vykouzlíte přirozené krytí, které umožní vaší pleti dýchat a nebude ji zbytečně zatěžovat. Účinné složky zklidní zanícená místa a již po několika týdnech používání bude vaše pokožka pročištěná a s minimem nedokonalostí.


Vyzkoušejte ji i vy! Více na: www.jenprozeny.cz/SebiumGlobalCoverA jak produkt hodnotí Lucy? Na inspirativní video se podívejte

target="_blank">zdeTajnosti z focení...


Kampaň pro časopis Cosmopolitan byla focena na několika pražských lokacích předním českým fashion fotografem Benem Renčem.


Lucy si roli modelky užívala, a dokonce se vyfotila i se svým vysněným kolem, které skvěle ladilo s jarně pohodovým outfitem.A jak samotné fotografie dopadly? Stay tuned! Brzy vám výsledné záběry odhalíme…Sledujte Lucy na Instagramu @lucylucpug


Instagram Bioderma 

Facebook Bioderma