Představujeme vám dalšího muže nominovaného vámi, čtenáři! Tento muž postupuje po boku redakcí vybraných osobností do souboje o prestižní cenu ESQUIRE MAN 2014!

Máte také svého favorita? Zapojte se také do soutěže a nominujte ho! Právě z nominace čtenářů se vybere deset výjimečných mužů, kteří postoupí do finálového souboje o titul. Navíc každý měsíc dva z vás, kteří zašlou nominaci, získají kávovar Cafissimo compact piano black, další dva získají lahev Johnie Walker Black a Blue label, a také dva z vás mohou získat roční předplatné časopisu Esquire.


Nezapomeňte také vy nominovat svého favorita na esquireman.jenpromuze.cz


HYNEK HEŘMAN

primář oddělení rizikového?těhotenství v Praze – Podolí


? Gynekologii dělá osmnáct let. K medicíně ho přivedla matka – lékařka. Původně chtěl být psychiatrem, ale kamarádka mu řekla, že se s ním nedá mluvit ani normálně.? Z klukovské vidiny kariéry gynekologa hodně rychle vystřízlivěl, protože devadesát procent pacientek není mladých a krásných.? O ženy pečuje ve všech stupních těhotenství od plánovaného početí přes porody až po poporodní péči.? Nevěří na alternativní porody. Rodit by se mělo v nemocnici, i když pseudoalternativní rodičky jsou schopné sepisovat stížnosti i žalovat lékaře.? V jeho porodnici se odehraje pět a půl tisíce porodů za rok. Je vyhlášená péčí o rodičky, ale i skvělým pediatrickým týmem, který je schopen zachránit i na životě ohrožená novorozeňata.? Dobrého porodníka podle něj dělá trpělivost, empatie a slušné chování k pacientkám.? Říká, že méně úspěšní lidé bývají při porodu mnohdy arogantnější než kdejaké postavy showbyznysu. Politiky nevyjímaje, ti mnohdy patří k nejarogantnějším.? Byl chvíli v Londýně, chtěl odjet pracovat do Irska, ale nakonec zjistil, že mu doma nic nechybí.? Londýn by znovu zažít nechtěl, protože podle jeho zkušeností jsme pro ně pořád lidmi z Východu, i když lékař tam má prestižnější postavení než u nás.? Ve vztahu k pacientům preferuje sociální přístup. Pokud chce někdo služby navíc, měl by si připlatit.


? Bojí se, že něco nevyjde. Zvláště ve chvílích, kdy začne pacientka krvácet při porodu doma.? Práce vyplňuje celý jeho čas. Vedle významného postu v nemocnici má ještě svou vlastní ordinaci.


Více o všech nominovaných najdete na esquireman.jenpromuze.cz
  11:10,  aktualizováno  25. března 2019 21:32