Výhodou dvoufázové micelární vody je, že si snadno poradí i s odolným líčením. Je ideální, pokud nosíte voděodolnou řasenku, dlouhotrvající rtěnky nebo třeba výrazné stíny. Skvěle účinkuje díky obsahu dvou vzájemně se doplňujících složek.

Micelární voda je sama o sobě šetrným a účinným pomocníkem k odstranění make-upu a čištění pleti, a to díky obsahu aktivních částic – tzv. micel. Micely si můžete představit jako shluky několika molekul, které působí jako magnet a dokážou na sebe navázat nejen make-up, ale také přebytečné nečistoty a kožní maz. Použití micelární vody je velice jednoduché, účinné a navíc šetrné, nevyžaduje tření, ani oplachování. Díky jemnému složení pleť nevysušuje, což ocení nejen citlivá pokožka.

Druhá složka dvoufázové micelární vody je olejová. Právě oleje zaručí, že se při použití rozpustí i ten nejodolnější make-up. V kombinaci s micelární složkou se nemusíte bát mastného pocitu po odlíčení. Důležité je micelární vodu před použitím důkladně protřepat, aby se obě složky propojily a vytvořily tu nejúčinnější kombinaci k boji proti odolnému make-upu.

Vyzkoušejte dvoufázovou micelární vodu od značky L’Oréal Paris v krásném sofistikovaném balení. Nejenže účinně čistí a dezinfikuje pleť, ale má také osvěžující a zklidňující účinky. Její složení neobsahuje alkohol, ale i tak vás zbaví každé voděodolné řasenky, matné rtěnky či třpytivých očních stínů.

  15:04,  aktualizováno  26. března 2019 17:29