Vytoužené dny odpočinku se blíží! Slunce, voda, pláž...Právě teď je nejvyšší čas se dostat do té nejlepší formy.

Pevné křivky


Plavky jsou strašákem mnohých žen. Žádný strach, letos se i v nich budete cítit sebevědomě. Rychlý plán? Zkuste jeden ze cvičebních programů Fitfab Strong. Třeba takové dvacetiminutové cardio spálí rychle tuky a vytvaruje postavu. Cvičení doporučujeme zkombivat se zpevňujícími přípravky na problematické partie a proti celulitidě. Nejprve suchou kůži krouživými pohyby od spoda nahoru promasírujte sisalovým kartáčem - zrychlí látkovou výměnu a připraví kůži na následnou péči. Pak aplikujte zpevnující olej, gel nebo krém. Ale pravidelně - ráno i večer!

Hladké tělo


Být bez chloupků je společenská nutnost! Sice už asi nezvládnete celou kúru, ale pořád je čas některé chloupky výrazně zredukovat. Například přístroji na domácí použití s IPL světlem, které působí na kořínek chloupku. V každé fázi se jich odstraní asi 20%. Se zajímavou novinkou v epilaci přišla letos i značka Braun. Jejich nové epilátory mají novou technologii, která pomocí světelné diody upozorní na příliš velký tlak na pokožku během epilace (rozsvítí se červeně). Čím víc totiž při vytrhávání chloupků tlačíte, tím je to méně účinné.

Silné vlasy


Než pojedete k moři, doporučujeme vlasy připravit na sluneční paprsky i na slanou vodu. Obojí totiž vlasy narušuje. Účinná je například profesionální ozdravující vlasová kúra na míru Chemistry System od Redken. Pomocí nejrůznějších preparátů, které se v průběhu ošetření na vlasy aplikují, se vlasová vlákna zpevňují, vyhlazují a ozdravují, proto tak nebudou náchylná k dalšímu poškození.

Pokožka připravená na slunce


Chcete se nadno opalovat, rychle zhnědnout a jen tak snadno se nespálit? Zkuste potravinové suplementy, které na sluneční expozici kůži zevnitř připraví. Důležité je ale udělat si aspoň měsíční kúru předtím, než na dovolenou pojedete. Můžete užívat u beta-karoten, my ale doporučujeme přípravky na to přímo určené. Prodává je například značka Bioderma nebo Thalgo  - Ocea Sun.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:40