Máte za sebou zábavný, ale náročný večer? Potřebují vaše oči nutnou dávku hydratace a povzbuzení? Sáhněte po speciálech textilních maskách, určených k péči o oční okolí, které jsou obohacené o přírodní šťávy a další účinné látky.

Časté večírky v kombinaci s teplým počasí znamenají nejen úbytek energie, ale mohou se projevit i na našem vzhledu. Při pohledu do zrcadla si na první pohled nejspíše všimnete unavených, oteklých očí. Pokud se chcete zbavit kruhů pod očima či nateklých víček a znovu rozzářit svůj pohled, vyzkoušejte textilní masky na oční okolí.

Nejen vaše pleť potřebuje speciální péči v podobě masek, které ji vyživují a zároveň bojují s různými kožními nedostatky. Pleť kolem očí je jemná a citlivá, proto je důležité v této oblasti používat produkty s nedráždivým složením. Nechcete si přece způsobit podráždění, které by mohlo vyústit až v nepříjemné vyrážky.

Garnier přichází s novinkou v podobě očních masek, plných osvěžující hydratace a přírodních šťáv, které pomohou odstranit stopy i po těch nejnáročnějších dnech a nocích a vrátit očím neodolatelně svěží vzhled v několika minutách. Eye Tissue Masks jsou k dostání ve dvou variantách: povzbuzující oční maska s pomerančovou šťávou a vyhlazující oční maska s kokosovou vodou. Obě navíc obsahují kyselinu hyaluronovou, která zanechává oční okolí hydratované a vyživené.

  17:35,  aktualizováno  26. března 2019 17:16