Taťána patří k ženám, které na co sáhnou, to se jim zadaří. Je například jedinou Češkou, která získala titul Miss World.

Momentálně proráží na české filmové scéně, stala se tváří velkých reklamních kampaní a nedávno sklidila plusové body i v taneční soutěži StarDance. A aby toho nebylo málo, v roce 2008 založila nadaci s názvem Krása pomoci, která pomáhá seniorům. Díky své záslužné činnosti dokonce nedávno vystoupila v sídle OSN! Taťána ráda a často cestuje. Při svých cestách navštěvuje mnoho zajímavých míst. Přečtěte exkluzivní reportáž na dopisyzesveta.jenprozeny.cz


Taťáně, která toužila po dlouhotrvající, intenzivní a zářivé barvě, doporučila ambasadorka L'Oréal Professionel Petra Měchurová novou péči o barvené vlasy – VITAMINO COLOR A•OX.


Řada obsahuje unikátní koktejl antioxidačních látek, chránících barvu vlasů před vlivy vody, kyslíku a UV záření. Barva vlasů zůstává nádherně zářivá až po dobu 6 týdnů. „Ta služba je fantastická! Barva je zářivá, sytá. Skvělý je sprej Color 10 in 1, díky kterému jsou vlasy hebké a snadno se rozčesávají,“ prozradila Taťána.???


?Až 6 týdnů zářivé barvy vám zaručí služba v saloně TOP COLOR, která uzamyká barevné pigmenty hluboko?Pro ochranu barvy Petra doporučuje multifunkční sprej Color 10 in 1 na domácí použití, který navíc vlasům dodá kompletní péči a ochranu před teplem. 190 ml, 389 KčSALON EXPERT

Hledáte nejlepší salon ve vašem okolí? Klikněte zde!  10:24,  aktualizováno  25. března 2019 20:31