Nebudeme si lhát, každá žena touží po perfektním pozadí. Je to jedna z partií, která upoutá nejednoho muže.

Chůze

Udělejte si jednoduchý výpočet: kolik času strávíte v práci, v autě, doma u televize či knihy? Není to úplně málo, co říkáte? Chůze je pro člověka nejpřirozenější pohyb a pravidelná chůze vám zadeček krásně vytvaruje. Zkuste ji tedy zařadit do vašeho běžného dne. Jděte do práce kus pěšky. Nejezděte výtahem, ale vyšlápněte si schody. Aby váš zadeček byl v dokonalé formě, měla byste chodit 5x týdně 30 minut.


Cviky

Odborníci pro vás vytipovali pár cviků, které můžete dělat i doma a pro vaši figuru budou zázračné.

Dřepy tvarují zadeček a také zpevňují bříško. Důležité je, aby se vaše paty stále dotýkaly podlahy. Nadechujte se při pohybu dolů a vydechujte nahoru.Stahování: tento cvik můžete praktikovat v každé volné chvíli. Stůjte rovně a zatáhněte i břišní svaly, poté stáhněte obě půlky k sobě, chvíli vydržte, pak povolnte. Opakujte klidně 100x. Tento pohyb můžete cvičit u čištění zubů, mytí nádobí, vaření… Vyzkoušejte i variantu při sezení.Výpady: opět stůjte vzpřímeně a vykročte jednou nohou daleko dopředu, střídejte nohy a snažte se při tomto pohybu jít co nejníže. Při vykročení se nadechněte, při návratu vydechněte. Opakujte 30x.


Jídlo

Většina žen dělá zásadní chybu, že po cvičení nejí. Do půl hodiny po „mučení“ vašeho těla je důležité doplnit bílkoviny, buď formou proteinového koktejlu nebo libového masa se zeleninou.


http://www.fisaf.cz


  7:33,  aktualizováno  25. března 2019 20:23