Vyčarujte si řasy dlouhé jako mrkací panna. Je to hračka.

Důkladně se odličujte

Nánosy řasenky sice obalí vaše řasy sex-appealem, ale zároveň pro ně znamenají pořádnou zátěž. Samozřejmě se svůdného řasení nevzdávejte. Každý večer ale řasám dopřejte osvobození odličovačem. Přes noc potřebují vaše brvy regenerovat a pod zaschlými nátěry řasenky se jim to nedaří a navíc jim hrozí lekce lámání.Vyživujte

?Nejen vaše kůže a vlasy potřebují pro své zdraví bombardovat vyživujícími pochoutkami. Totéž si nárokují i řasy. Jinak se začnou lámat a vypadávat. Zahrňte je proto péčí v podobě pestré stravy s vysokým obsahem vitaminů E, B, selenu a zinku. Talíř a sklenici si vybarvujte vejci, rybami, semínky slunečnice, pivem a mlékem. Řasy vám také poděkují za promazávání vazelínou či očním krémem, který nanesete starším kartáčkem od řasenky.Natáčejte a malujte?

K ještě svůdnějšímu mrkání vám dopomůžou tvarovací kleštičky. Ty používejte vždy před nanesením řasenky a pouze na horní řasy. Kleštičky zahřejte pod horkou vodou a vložte do nich konce řas. Poté stiskněte a oko pomalu zavřete tak, aby se náčiní pohybovalo s víčkem. Za kleštičky netahejte! Zopakujte ještě jednou, tentokrát ale uzavřete řasy u kořínků. Poté se můžete pustit do zvýrazňování řasenkou a na závěr brvy pročísněte kartáčkem.