Jaro je tady a s ním také pečlivější příprava všech žen třeba jen na každodenní cestu do práce. To, že se důkladně staráte o svůj obličej, vlasy a šatník, ještě neznamená, že máte na 100 % splněno! 

I vaše ruce a nehty si totiž zaslouží pozornost! Vždyť krásné a upravené nehty jsou vaší nejlepší vizitkou!Hygiena hraje prim!


Kůže na rukou je místy velmi citlivá. Především v okolí nehtů se často tvoří i bolestivé a krvavé záděry. Není se čemu divit, ruce jsou nástrojem, který používáme neustále a u většiny činností. Právě to nahrává nebezpečným bakteriím „na smeč“. Pozor tedy na prostory hromadné dopravy či veřejné toalety.  Právě zde je riziko vniknutí infekce do otevřené ranky největší. Mějte proto vždy po ruce antibakteriální gel, který vás od tohoto nebezpečí ochrání.Ať je vám dvacet, třicet, čtyřicet nebo padesát let, platí pouze jedno neměnné pravidlo, které je jednoduché jako facka:Mazat, mazat a zase mazat!


Dopřejte proto svým rukám intenzivní hydrataci v podobě kvalitního hydratačního krému, který poctivě aplikujte každé ráno a večer. V létě je také vhodné chránit ruce proti nebezpečnému slunečnímu záření. Že nevíte jak? Stačí pouze krémovat ruce stejným přípravkem s UV ochranou, který používáte na ostatní partie.
Zdravé a pevné nehty chce každá žena!


Pokud jsou vaše nehty slabé a jemné, dodejte jim sílu i zevnitř pomocí unikátního doplňku stravy DonnaNAILS, který obsahuje komplex NailsRepair&ProtectTM s extra vysokým množstvím biotinu, histidinu a dvěma odlišnými formami selenu pro přirozený růst, pevnost, pružnost, odolnost a ochranu nehtů náchylných k nehtovým mykózám. 
Dokonalá úprava


Krásné a upravené nehty jsou zpravidla prvním, čeho si vaše okolí všimne. Už dávno nejsou v kurzu umělé a nekonečné „drápy“, které působí lacině. Světu opět vládne přírodní vzhled. Dejte si proto záležet na jejich úpravě. Vyzkoušejte osvědčený recept vašich babiček, který nikdy nezklame. Ruce si napřed vložte do lázně s heřmánkem, aby změkla kůžička okolo nehtů. Tu je následně potřeba upravit a nehty pilníčkem zarovnat do požadovaného tvaru. Na závěr této procedury přírodní nehty vyleštíme a kůžičku okolo nehtů vyživíme olejíčkem.Díky krásnějším nehtům budete hvězdou každý den! 


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:26