Pokud jste ještě nevyzkoušela bázi pod make-up, o hodně přicházíte! Nejen, že díky ní vydrží vaše líčení mnohem déle, ale při správném výběru můžete s pomocí báze zakrýt celou řadu nedokonalostí od začervenání až po rozšířené póry.

Před nebo po použití hydratačního krému?


Nanášení báze je jakýmsi mezikrokem. Nejprve použijte hydratační krém a nechte ho vstřebat. Následuje báze pod make-up, kterou rozetřete po celé ploše obličeje, zvláště v oblasti T-zóny, kde dochází vlivem tvorby kožního mazu k narušení vrstvy make-upu nejdříve. Než začnete s aplikací vašeho oblíbeného make-upu, vyčkejte pár minut, než báze zaschne. Vaše pleť bude díky ní krásně vyhlazená a perfektně připravená na nanášení dalších produktů.

Mám suchou pleť, hodí se báze i pro mě?


Existuje celá řada bází a vy si tak můžete vybrat, ať už je typ vaší pleti jakýkoliv. Pro suchou pleť použijte hydratační bázi, která ji nevysuší, ale zároveň podpoří dlouhotrvající výdrž make-upu. Mdle vypadající pleť ocení rozjasňující bázi, kterou můžete také smíchat s vaším oblíbeným make-upem a dodat tváři zdravý prozářený vzhled. Zmatňující podkladová báze je určena pro mastnou pleť, jelikož zabraňuje tvorbě přebytečného kožního mazu. Skvělá je také báze se zeleným podtónem, která neutralizuje červenou barvu a účinně tak působí proti začervenání pleti.Celou řadu podkladových bází pro dokonale sjednocenou pleť nabízí Maybelline New York. Každá z pěti variant báze Master Prime má lehké složení s aktivními složkami a zaručuje hladkou a sjednocenou pleť při každém použití. Novinkou od L´Oréal Paris je trojice podkladových bází Infaillible ve stylových barevných obalech. Zelená báze proti začervenání, černá zmatňující a růžová rozjasňující. Vyzkoušejte bázi pod make-up, protože dokonalé líčení stojí na kvalitním základu.

  10:48,  aktualizováno  10:19