Každodenní dilema, jestli použít těžký make-up, který vydrží po celý den, nebo sáhnout po lehčí variantě s tím, že ho budete muset během dne několikrát opravovat je minulostí. Objevte novinku, která spojuje výhody obou.

Kompromis není na místě! Proto se odborníci z laboratoří L’Oréal Paris rozhodly vylepšit oblíbený make-up Infaillible o molekuly kyslíku. Výsledkem je dlouhotrvající make-up Infaillible 24H Fresh Wear pro svěží vzhled pleti.


V čem je lepší než váš běžný make-up?


Snadněji se roztírá


Díky příjemné, tekuté konzistenci se make-up krásně roztírá, a vystačíte si tak pouze s malým množstvím. Nanášet ho můžete štětcem, houbičkou nebo klidně prsty. Začněte od středu obličeje a postupujte směrem ven, nezapomeňte ho rozetřít přes linii vlasů pro co nejpřirozenější výsledek.

Dlouhotrvající výdrž


Vysoký obsah pigmentů má za následek bohaté krycí schopnosti make-upu, při čemž ale barevné částečky k pleti přilnou a zajistí tak jeho výdrž po celý den. Nemusíte se bát slévání do vrásek ani tvorby nevzhledných fleků.

Umožní pleti dýchat


Nová technologie založená na molekulách kyslíku zaručuje, že i když make-up poskytuje dostatečné krytí, pleť není zatížená a nositelky ho téměř necítí. Je tak lehký, že zapomenete, že ho máte na sobě!TIP: Make-up doplňte dalšími produkty z řady Infaillible od L’Oréal Paris. Pokud potřebujete zmatnit pleť, začněte podkladovou bází. V oblasti T-zóny make-up zafixujte tenkou vrstvou pudru. Pro opravdu svěží vzhled a dlouhotrvající výdrž celé líčení pleti zakončete fixačním sprejem.

  13:24,  aktualizováno  31. března 14:06