Jaro přímo volá po očistě všeho druhu – po revizi jídelníčku, po pravidelném pohybu i nových beauty rituálech (které by se ideálně měly stát pravidelnými;).

A víkend je ideální dobou pro začátek s detoxem pleti! Naplánujte si na sobotu a neděli chvilky pro sebe: připravte si lahodný čaj, dejte si relaxační koupel, začtěte se do knížky, kterou už dlouho odkládáte, a udělejte si masku!


Naším nejnovějším objevem jsou jílové masky Pure Clay od L’Oréal Paris. Toto mocné trio můžete použít jednotlivě nebo najednou podle toho, jak silné detoxikační účinky různé partie vašeho obličeje potřebují.O tom, jak by měl správný detox (nejen!) pleti vypadat, se můžete inspirovat na blogu With Love K. I blogerka Karol si na začátek jara „naordinovala“ důležitou očistu…


„Vyhlásila jsem si duben jako čas na detox, ale ne jen tak ledajaký. Je to očištění celého organismu a také jen začátek pro to, abych pak pokračovala dál s novými návyky. Dnes vás pozvu do světa mé pleti a problémů spojených s ní, protože si jsem jistá, že v tom nejsem sama,“ svěřuje se Karol.


„L’Oréal Paris vyvinul masky přesně pro mě! Jedná se o tři masky, které se doplňují, a já se přiznám k takzvanému multi-maskingu, kdy na obličej nanesu všechny na ta správná místa. Masky používám kdykoliv, kdy mám chuť, což je většinou dvakrát do týdne, a díky tomu vidím pozitivní výsledky již po třech týdnech,“ hodnotí výsledky Karol.Zajímá vás, jak jednotlivé masky fungují? Celý článek čtěte ZDE.


Chcete také otestovat masky Pure Clay a začít s jarním detoxem? Zapojte se na: www.jenprozeny.cz/pureclaymask


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:38