Jak si zastřihnete intimní trávníček, aniž byste výkřiky děsila sousedy za zdí?


1. Krok


Oblast intimních partií důkladně očistěte, abyste vyzmizíkovala bakterie, které by se mohly vymstít zanícenými pupínky a podrážděním.

? Položte na zem zrcadlo či ho opřete o zeď, budete mít při práci lepší výhled.2. Krok


Z papíru vystřihněte tvar účesu, který chcete vydepilovat (šipku, trojúhelník či srdíčko), přiložte do rozkroku a obkreslete tužkou na oči. Napněte kůži a strojkem sestřihněte chloupky vně černé linky zhruba na délku zrnka rýže. Čím je chloupek kratší, tím vytrhávání méně bolí.3. Krok


Zastřiženou oblast potřete hřebíčkovým olejem, který má antiseptické účinky a tiší bolest. Čistou esenci zřeďte rostlinným olejem – deset až dvacet pět kapek na velkého panáka oleje.

? Teď si připravte vosk. Otevřenou nádobku vložte do mikrovlnné trouby a zahřívejte deset vteřin, pak promíchejte a opakujte, dokud se vosk netáhne jako rozteklý karamel.? Pokrčte nohu a vytočte ven, aby se kůže napnula. Namažte tenkou vrstvu vosku na zastřiženou oblast a na vnitřní strany stehen, a to po směru růstu chloupků. Jelikož je tato oblast  citlivá, depilujte po malých částech. Na rozetřený vosk přiložte látkový proužek a třením promněte. Jednou rukou napněte kůži a druhou rychle odtrhněte proužek proti srsti, pohyb by měl kopírovat povrch pokožky.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:30