Štve vás, jak vám v létě plihnou kadeře? Díky našemu návodu vám hlava vydrží až do večera svůdně nafoukaná.

Než začnete:


Umyjte vlasy šamponem pro zvětšení objemu a po opláchnutí ještě použijte kondicionér. Vetřete ho ale pouze do konečků, abyste kořínky zbytečně nezatížila.

Jak na to:


1. Jednotlivé prameny postupně vysušte tak, že na ně z obou stran pevně přitisknete ručník, jako byste dělala sendvič. Ručník nasákne vodu a zdrsní povrch vlasů, takže nebudou plihnout.

2. Ke kořínkům vmasírujte lžičku tužicí pěny a při foukání prameny zvedněte, abyste se ke kořínkům lépe dostala. Hříva pak zůstane svůdně načechraná.

3. Skřipcem nejprve upevněte na temeni svrchní část kštice. Volné vlasy postupně zespodu pročesávejte kulatým kartáčem a přitom je fénujte. Oběma nástroji sjíždějte ke konečkům ve stejném tempu a na konci hřeben s pramenem natočte, abyste vytvořila vlnu. Vyfénujte takto všechny volné prameny.

4. Uvolněte i sepnuté kadeře a pokračujte stejným způsobem ve vysoušení. Nakonec zvedněte ke stropu prameny na koruně hlavy a zhruba deset vteřin fénujte kořínky. Vlasy držte zvednuté, dokud nevystydnou.

5. Nakloňte hlavu na stranu, ještě jednou vyfoukejte kořínky a poté strany zopakujte. Nakonec prsty rozčísněte pěšinku a můžete vyrazit do víru zábavy – s vířivým objemem na hlavě!

  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:46