A rovnou vám poradíme, jak škody napravit!

2 body – kštici foukáte každý den
Zjednejte nápravu: Fén držte alespoň dvacet centimetrů od hlavy, hřívu tak zbytečně nepřehřejete. Před každým foukáním do ní také vetřete trochu pěny nebo krému na ochranu před ničivými účinky tepla.

3 body – denně kadeře kulmujete nebo rovnáte
Zjednejte nápravu: Jestliže zrovna nevyrážíte na večírek roku, stačí, když kulmou nebo žehličkou upravíte jen svrchní vlasy. Své žhavé nářadí také čas od času před použitím potřete kondicionérem, hřívě tak dodáte vláhu.

1 bod – měsíc co měsíc prameny barvíte
Zjednejte nápravu: Zkuste občas odstín oživit jen smývatelným přelivem, který hřívu poškozuje míň než barva. Pokud se pravidelně odbarvujete, zásobte se šamponem a maskou na barvené vlasy.

4 body – nechala jste si udělat trvalou
Zjednejte nápravu: Minimálně čtrnáct dní po chemickém nakroucení nepouštějte do vlasů žádnou barvu. Poté pramenům několik týdnů pravidelně ordinujte zábal z teplého olivového oleje.

Vaše skóre


(0 až 3 body): Hříva v sedmém nebi. Chovejte se k pramenům stejně něžně jako doposud a každé ráno na vás budou do zrcadla pyšně zářit.
(4 až 7 bodů): Je to námaha. Vaše kadeře si stěžují, schnou a neblyští se. Zkuste je alespoň dva dny v týdnu neupravovat teplem a často je hlaďte hydratačními přípravky.
(8 až 10 bodů): Hotové peklo. Hříva přímo úpí. Zastřihněte suché konce a skočte si ke kadeřníkovi na oživující kúru. Pramenům také pořiďte lesk ve spreji a šetrné stylingové prostředky.

 

  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:54