Relax, voňavá lázeň, péče o tělo – bez téhle trojice se oblíbená zpěvačka během chladných dnů neobejde. Právě v době hektických předvánočních příprav je podle ní důležité najít si čas pro sebe, abychom si pak svátky dokázaly náležitě vychutnat.

„Miluji krásné spa, ideálně někde mimo město. Vím, že není v naší moci odcestovat do ráje, kdy se nám zachce, proto je dobré najít způsob, jak se tam přenést alespoň v pocitech a myšlenkách. Alespoň ta iluze musí být dokonalá,“ vyznává se oblíbená zpěvačka Dara Rolins, která patří k ženám, které ani v dospělém věku nepřestávají snít a dokážou si své sny realizovat. A tím dokáže inspirovat spoustu žen kolem sebe!Než totiž litovat, že se nemůžeme přenést do ráje, je lepší si najít chvilku pro sebe a dopřát si skvělý relax třeba doma ve vlastní koupelně. I tady vás může Dara inspirovat: „Vana plná voňavé pěny, tekutá mýdla, peelingy, jejichž vůně vás okamžitě vystřelí na jinou planetu – to miluju!“ vypráví nadšeně s jiskrou v oku a s nakažlivým nadšením.

Jak se můžete sami přesvědčit, se stejným elánem si Dara užila i focení pro Avon:A jakým ingrediencím v tělových přípravcích dává Dara přednost? Jako u mnoha jiných žen se u ní záliba ve vůních čas od času mění. S nadcházející zimou u ní vítězí teplá vůně čokolády a bambuckého másla. „Baví mě zapojit fantazii a mít možnost širokého výběru. Nikdy nejdu do obchodu pro jeden produkt. Aktuálně jsem zamilovaná do poslední řady Avon Planet Spa. Ta voní jako bambucké máslo a moje milovaná čokoláda,“ vyznává se Dara z další své vášně a s nadšením popisuje svůj oblíbený zkrášlující rituál: „Po každé sprše nebo koupeli si tělo důkladně nakrémuji. Už ve vodě používám produkty, které pokožku nevysušují. Líbí se mi, když se moje pleť leskne, proto používám i různé oleje.“  10:04,  aktualizováno  26. března 2019 14:12