Jaro je tady a s markantním vypadáváním vlasů se opět potýká zhruba polovina naší populace. Pokud chcete letošní jaro oslnit opět hustou a svůdnou kšticí, je čas pustit se do boje.

Právě pro vás je připraveno několik osvědčených rad, jak být hvězdou jarní sezóny! 


Unavené a splihlé vlasy bez lesku neoslní nikoho ve vašem okolí. U mužů se dá ledacos prominout, ovšem u žen by starost o své kadeře měla být jasnou prioritou. Krásné a zdravé vlasy jsou totiž pouze vaši vizitkou. Pokud vám vaše vlasy padají a spíše než vlasy připomínají zvadlou slámu, může to být i tím, že jsou po dlouhé zimě unavené. Dopřejte jim proto péči, kterou připravíte rychleji než bys řekl švec.Elixír vůní pro uvolnění vašich vlasů


Pro tento recept budete potřebovat:


• velký kelímek bílého jogurtu

• tři lžíce kvalitního olivového oleje nebo oleje z pšeničných klíčků

• snítka čerstvého rozmarýnu

• snítka čerstvé máty


Postup je překvapivě jednoduchý:


Všechny ingredience smíchejte v mixéru a naneste na umyté, lehce vysušené vlasy. Následně zabalte hlavu do mokrého horkého ručníku. Aby teplo neunikalo, můžete přes něj navíc přehodit alobal nebo igelitový sáček. Po dvaceti minutách masku důkladně opláchněte jemným šamponem. Nyní budou vaše kadeře opět svěží a plné života.


Suroviny pro tento recept naleznete snad v každé domácnostiBylinka našich babiček – šalvěj


Rozhodně nešlápnete vedle, jestliže šáhnete šalvěji. Varnou nádobu naplňte vodou a v ní bylinku povařte. Výluh použijte k omývání vlasové pokožky po použití šamponu. Používejte několik týdnů po každém umytí. Tento účinný recept stimuluje vlasové kořínky, a tím podporuje také růst vlasů.


Babičky věděly, proč je dobré znát bylinyKONEC česání mokrých vlasů


Své kadeře nekartáčujte, jestliže nejsou zcela vysušené. Mokré vlasy mají tendence se mnohem více zamotávat. Poté vám jich vypadne dvakrát tolik. Navíc nikomu tato procedura není příjemná.


Kartáč odložte stranou a nechte vlasy proschnoutSTOP jarnímu padání vlasů


Jarní padání vlasů je většinou pouze přechodný stav, který je zapříčiněn různými faktory, jež se ale dají při troše dobré vůle pohodlně odstranit. Mnoha ženám se skvěle osvědčil doplněk stravy Reneval Neo, který obsahuje vyvážené množství aminokyselin, minerálů, vitamínů a nenasycených kyselin. V přípravku se dále nachází extrakty z pivovarských kvasnic, zlatého prosa a obilných klíčků. Reneval Neo využívá unikátní STOP-LOSS-HAIR complex™, což je speciálně technologicky vyvinutá směs: esenciální aminokyseliny, biotin, L-tyrosin, kyselina panthotenová, kyselina listová a zinek. Díky biotinu a zinku omezuje vypadávání vlasů a podporuje normální růst vlasů. 


Unikátní doplněk stravy Reneval Neo


Neváhejte a vyzkoušejte přípravek Reneval Neo, aby vaše vlasy mohly opět zazářit!


Reneval Neo nyní v akci se 40% slevou do 2. 4. 2017!


Více informací na www.renevalneo.cz


  3:26,  aktualizováno  25. března 2019 18:30