Jaro už pomalu klepe na dveře. 

Společně s nástupem krásných romantických dnů můžeme ovšem očekávat i zvýšenou míru únavy.


Nepodceňujte proto přípravu na toto snad nejkrásnější roční období a podnikněte několik spolehlivých kroků, které nedají jarní únavě šanci.


Pojem jarní únava nenajdete v žádných lékařských příručkách a skriptech. Jedná se totiž o pouhý pocit jak fyzické, tak psychické únavy. Příčinou vzniku této letargie je především malé množství slunečního svitu a nedostatek hormonu potřebného pro dobrou náladu – serotoninu. Buďte v letošním roce o krok napřed. Místo přemáhání a přepínání svých posledních zbytků sil vyzkoušejte následující rady:Pravidelné a přiměřené porce méně kalorického a plnohodnotného jídla


Omezte přísun nadbytečných těžkých jídel a zaměřte se na lehkou a pestrou stravu v pravidelnou denní dobu. Vhodné jsou mléčné výrobky, luštěniny a libové maso obsahující dostatek vápníku důležitého pro pevnost kostí a dalších orgánů. Prospěšné organizmu jsou i celozrnné výrobky, červené maso a žloutky omezující chudokrevnost.


Konec přejídání! Malé porce jsou to, co potřebujete!Sportování s mírou


Většina žen dělá každý rokem stále tu stejnou chybu. S nástupem teplých dnů se rozhodne intenzivně zapracovat na svém zevnějšku. Náročné tempo v posilovně nebo nekonečné minuty na rotopedu ovšem ani zdaleka nejsou to, co si vaše tělo nyní žádá. Zkuste raději plavání, chůzi v přírodě a relaxační sporty. Pamatujte, že méně je někdy více.


Cvičte s chladnou hlavou. Někdy méně, znamená více!Relaxace a čas na odpočinek


Každé jaro s sebou nese něco nového a jedinečného. Odložte proto každodenní stres a věnujte se pouze sama sobě.  Udělejte si čas na aktivity uložené v šuplíku s nápisem „Až…“.


Udělejte si prostor na aktivity, na které se dlouho těšíte!Dodržujte pitný režim


Dostatek vody v organizmu usnadňuje odplavení nahromaděné toxické zátěže přes vaše ledviny.  V ideálním případě pijete pouze čistou vodu, do které můžete pro lepší chuť přidat několik kapek citrónu. Vedle nešlápnete, když vsadíte na chutný bylinkový čaj.


Voda je základ!Otužujte se


Co si takhle dát jarní předsevzetí? Jestliže ano, máme pro vás skvělý tip! Každodenní sprchování teplou vodou od této chvíle zakončete sprchou studenou. Uvidíte, že po překonání prvotního šoku nebudete litovat. Skvělou volbou je také do svého týdenního plánu zařadit saunu, která zbaví vaše tělo škodlivých látek.


Otužováním nemůžete nic zkazit. Naopak!Dopřejte tělu celkovou detoxikaci!


Aby vás jarní únava zcela nevyřadila ze hry, dopřejte svému tělu celkovou detoxikaci, která jej pročistí od nežádoucích toxických látek, které se ve vašem organizmu za dlouhých zimních měsíců nahromadily. Velmi účinným detoxikačním prostředkem je sladkovodní řasa chlorella. Má totiž blahodárný vliv na orgány, které očišťují organizmus – játra, žlučník a ledviny. Její vysokou koncentraci naleznete v unikátním doplňku stravy Tree3Chlorella, který obsahuje jedinečný Tree3 complex. V tomto komplexu se pojí chlorella, zelený čaj a kurkumin. Kurkumin má silné antioxidační účinky, stejně jako extrakt zeleného čaje. Tree3Chlorella pomáhá díky obsažené biomase chlorelly odstranit škodlivé látky a těžké kovy a zároveň posílit vitalitu organizmu. Více na na www.tree3chlorella.cz.


Jedinečný doplněk stravy Tree3Chlorella nyní s dopravou ZDARMA!Nedejte jarní únavě šanci a prožijte jaro jako z pohádky!


Nyní pro vás jarní akce: Při koupi produktu Tree3Chlorella na www.tree3chlorella.cz doprava zdarma. Platnost akce do 15. 3. 2017.


  11:37,  aktualizováno  25. března 2019 18:24