Drdol. Cop. Mikádo. Z vašeho účesu muži odhadují, jaký máte temperament a jaká jste milenka!


Divoká hříva


Co prozradí účes: Jste jako vaše kštice – sexy, krásná a nezkrotná. Děláte si, co chcete. Máte chuť na muže? Nějakého si najdete a užijete si s ním noc plnou rozkoše. Stejně tak ale umíte usnout sama v posteli s knížkou.Jak si to učešete: Máte přirozeně vlnité vlasy? Stačí, když si na umytou hlavu nanesete tužidlo pro vlnité vlasy. Jednotlivé prameny si namotejte na prst a spletenec vlasů pak připíchněte k hlavě pinetou. Účes pak prosušte fénem. Pokud máte vlasy rovné jako špagety, natočte je na nejtenčí papiloty a nechte přirozeně proschnout přes noc. Vysušenou hřívu rozpusťte, předkloňte se a jemně vlasy zatřepejte. Vmáčkněte do dlaní trochu vosku a čerstvé kudrny zlehka promačkejte.Vlasy stažené do copu


Co prozradí účes: Na první pohled působíte jako nevinná studentka, která zná erotiku jen z knížek. Jenže je tomu právě naopak! Prameny staženými do culíku odhalujete svůj obličej a dáváte tím tak mužům najevo, že jste sebevědomá a nepotřebujete se do vlasů schovávat. V sexu jste temperamentní, dokážete si užít vášnivé rychlovky s přítelem během krátké polední pauzy.


Jak si to učešete: Do umyté hřívy dejte trochu pěnového tužidla a prsty ho jemně vmačkejte do vlasů. Ofinu vyfoukejte přes kulatý kartáč nebo přes velké natáčky. Delší vlasy sčešte dozadu a stáhněte do gumičky. Jeden pramen z ohonu vytáhněte. Obtočte jej kolem culíku a konec přisponkujte zespoda k hlavě.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:31