Dnešní ženy spojuje jeden výrazný jev – mají úspěšné kariéry, plně rozhodují o svém soukromí, srší sebevědomím a neustále posouvají hranice toho, čeho ještě můžou v životě dosáhnout. Poznala jste se v tomhle popisu?

Stejně tak i naše dvě čtenářky, které vyzkoušely doslova a do písmene na vlastní kůži multikorekční krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting Cream a oční péči Visionnaire Yeux od Lancôme. A jaké jsou jejich verdikty?Romana Ella Plaček (fotografka)


„Jako fotografka často hledám ten správný záběr. Visionnaire naprosto naplnil moji představu o kvalitním krému, který dokáže pleť viditelně sjednotit a hydratovat. Účinky jsou znatelné již po několika dnech. Mohu ho opravdu jen doporučit.“Lucie Podlucká (manažerka a lektorka jógy)


„Denní krém Visionnaire má jemnou konzistenci, která se velmi příjemně roztírá, a krém se obratem vsákne do pleti. Mám mastnější pleť a díky Visionnaire vidím změny k lepšímu. Pleť je více hydratovaná, zářivější.“


Chcete i vy vyzkoušet zázračné účinky krémů Lancôme? Klikněte na zenylancome.jenprozeny.cz, zapojte se do soutěže a vyhrajte tento na našem trhu bezkonkurenční produkt!


  14:49,  aktualizováno  25. března 2019 19:27