Jako dárek k pátému ročníku soutěže Cosmo BeautyAwards jsme udělali slavnostní vyhlášení v Óčko TV a natočili pro vás historicky první Cosmo televizní pořad.Vysílal se 30. června v 18 hodin. Jaké to bylo?

Nejlepším kosmetickým přípravkům na trhu jste letos na www.cosmoba.cz/2020/ poslaly rekordních 81 182 hlasů, což nás dostalo do kolen. Taková záplava účastnic si zaslouží pořádný mejdan. Ale jak ho udělat, abyste mohly přijít všechny? A protože máme z oken naší redakce výhled rovnou do prosklených studií TV Óčko, rozhodli jsme se na televizi zaútočit, na jeden den ji obsadit růžovými makronkami, drinky, beauty stolečky s vizážistkami a hudebními hosty a natočit tu pro vás historicky první Cosmo Beauty Awards vysílání!

Externí obrázek

V rámci workshopů jsme vám představili novinky od L'Oreal Paris, Dermacolu a Oribe. Během akce jsme popíjeli ochucené cidery od Strongbow.

Slavnostního mejdanu se zúčastnily také celebrity jako zpěvačka Debbi, raperka Sharlota, kytarista Lukáš Netík, Not so Funny Any, Adam Mišík, nebo také kráska Iva Kubelková, i ambasadorka L’Oreal Nikol Trojanová. Celý program moderovala Kristýna Schicková.

Externí obrázek

Čtenářky, které hlasovaly mohly vyhrát hodnotné ceny jako voucher na wellness v Infinit Na zámku, telefon nebo hodinky od Huawei, knihy, kosmetické výrobky a další, podívat se můžete zde

A které produkkty u vás zvítězily? Výsledky hlasování najde na naší stránce www.cosmoba.cz/2020/

Propásla jste Cosmo TV pored vysílaný na Óčku? Podívejte se na něj na Instagramu na Cosmo IGTV. Nebo se na celý pořad můžete podívat hned zde:

A pokud mate chuť se podívat I na všechny krásné fotky z akce, nahlédněte níže do galerie.

  10:00