Cosmo Beauty Awards 2018 - prestizˇni´ souteˇzˇ o nejlepsˇi´ kosmeticke´ prˇi´pravky, kterou porˇa´daji´ redakce časopisu Cosmopolitan po celém světe!

Časopis Cosmopolitan květnovým číslem odemkne on-line hlasování pro všechny kategorie přihlášených kosmetických zázraků a čtenářky Cosmopolitanu vyberou ty nejžhavější kandidáty.


Z hlasování vzejdou tři hity v každé podkategorii, z kterých porota (Sabrina Karasová, Iva Pazderková, Zorka Hejdová, Debbi, Anna Kroupova a Petra Lovelyhair) vybere absolutní vítěze a představí je ve speciální beauty story v červencovém vydání časopisu Cosmopolitan.Výsledky Cosmo Beauty Awards vyhlásíme na slavnostní party v červnu! 


On-line hlasování na Cosmoba.cz, a to rovnou ve všech 11 kategorií kosmetických zázraků, čtenářka může věnovat hlas všem svým zkrášlujícím i pečujícím favoritům a najít všechny podrobnosti k celé soutěži.


Na co se čtenářky můžou na oplátku těšit?


Za aktivitu/hlasování čtenářky obdarujeme 300 kosmetickými přípravky a vůněmi, přičemž tři z nich potěšíme ještě hlavní výhrou – telefonem Honor 7X, voucherem na masáž Sabai a batohem Guess. Hlasování ukončíme v červnu 2018. 


Hlasovat můžete na: www.cosmoba.cz

  15:32,  aktualizováno  26. března 2019 10:45