Sebedražší krém nebo sérum je vám na nic, když nevyhovuje typu vaší pleti. Zamyslete se nad tím, jestli té vaší dáváte, co potřebuje!


SOS! Vrásky!


Nejčastější chybou bývá přetížení pleti silnými anti-age séry i krémy a míchání značek. Vyberte si jednu řadu jedné značky a mažte se jen jednou denně!SOS! Problém s očním okolím!


Pleť kolem očí je velmi tenká a chybou bývá, že ji mažeme ne očním, ale normálním krémem, který ji může dráždit.SOS! Strašně suchá!


Nenápadnou, ale velkou chybou bývá nešetrné odličování „dryjáky“ a nevhodně zvolený krém. Skvělými pomocníky pro velmi suchou pleť jsou pleťové olejíčky.SOS! Povadlé kontury


Tady často opomíjíme pravidelné masáže obličeje, takže to napravte! S věkem ubývá kolagenových vláken a pleť není dobře zásobená živinami a anti-age krém často nestačí. Kombinujte ho poctivě s krémem hydratačním. Ráno hydratujte, večer anti-agujte!SOS! Křehká, citlivá!


Když ji máte, musíte s ní také tak zacházet. Nedobře jí dělají všechny extrémy: mráz, slunce, smog. Snažte se ji proto v rámci možností chránit. Když se o ni staráte, volte šetrné prostředky.


  12:33,  aktualizováno  25. března 2019 21:06