Jste v posteli a už už usnout? Ještě udělejte pár snadných úkonů, díky kterým se ráno probudíte ještě krásnější.

Mít vše při ruce


V nočním stolku by mělo být pár produktů, které je vhodné používat každý pravidelně - krém na ruce, krém na nohy, balzám na rty, aromatický sprej.

Pečovat o ruce a nohy


U suchých rukou bývá jejich příčinou dehydratace. Neustále je přes den myjete a namáčíte a i když je natíráte, nic se neděje. V noci, tak to je jiné - krém, který na kůži aplikujete, má možnost pracovat několik hodin. Kůže se vyživí do hloubky a bude odolnější i další den. Podobné je to také s kůží nohou. Aby byla chodidla jemná a kůže netvrdla, musí mít každodenní (každonoční hydrataci). Používejte vždy jen krémy na nohy a abyste je neotřela do povlečení, navlečte na ně bavlněné ponožky.

Zjemnit si rty


Stejně tak, jako má možnost v noci pracovat krém na rukou a na nohou, udělejte to i se svými rty. Před spaním je hojně namažte. Balzám by měl být vyživující, regenerační, bezbarvý a bez UV filtru. Ten by pokožku jen zbytečně v noci zatěžoval. Ráno budou rty vláčné a skvěle připravené na líčení rtěnkou nebo leskem na rty.

Zkusit aromaterapii


Spánek je osvědčeným elixírem mládí a krásy. Od jedenácté hodiny v noci totiž dochází v kůži v pleti k hloubkové regeneraci a zrychlenému dělení kožní buněk. Abyste dobře usnula, zkuste před spaním aromaterapii - nejrychlejším způsobem je do vzduchu aplikovat aromatický bio sprej, jehož tóny organismus zklidní a připraví na opravdu kvalitní spaní.

 

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:36