Stalo se vám někdy, že jste na poslední chvíli zjistila, že vás čeká důležitá akce? Pozval vás přítel na večeři a vy jste řešila, jak se narychlo zbavit šedivých odrostů? Máme pro vás dobrou zprávu, existuje totiž snadné, a hlavně rychlé řešení pro zakrytí šedých vlasů!

Příliš časté barvení může vlasům škodit a není nejvhodnější ani pro naši peněženku. Na druhou stranu, ženy si odjakživa zakládají na svém vzhledu a chtějí stále vypadat dokonale. Odrůstající barva je nepříjemným, ale běžným jevem, se kterým se ženy, barvící si vlasy, setkávají pravidelně, téměř každý měsíc. Naštěstí existuje novinka na trhu – sprej pro okamžité zakrytí odrostů, který vám zaručí perfektní výsledek během několika vteřin.


Příště, až dostanete pozvánku na akci na poslední chvíli, nemusíte zoufat. L´Oréal Paris pro vás má širokou nabídku odstínů sprejů pro okamžité zakrytí šedivých odrostů Magic Retouch.


Na výběr jsou dva odstíny pro blond vlasy, šest sprejů pro různé odstíny hnědých vlasů a jeden černý. Jejich použití je jednoduché, balení je stejné jako u laku na vlasy, doplněné o tenký trubičkový aplikátor, který zajistí precizní a rovnoměrné nanesení produktu.


Díky speciální technologii barevných pigmentů sprej na vlasech přilne, a navíc zjemní jednotlivá vlasová vlákna. Nemusíte se bát obtiskování produktu na oblečení nebo ruce, jelikož rychle zasychá a stává se neotíratelným.


Výhodou spreje je i jeho výdrž, sprej nemusíte znovu aplikovat po několika hodinách, ani každý den, vydrží až do dalšího umytí vlasů. S novými spreji od L´Oréal Paris můžete mít stále vlasy jako od kadeřníka, a to bez zbytečné námahy a nepořádku!


  13:22,  aktualizováno  26. března 2019 10:15