Dámská kabelka - skrývá toho tolik! Tady je však pár kosmetických nezbytností, které byste ale měla mít vždycky s sebou. Téměř nic neváží, zato udělají pěkný kus práce.

Tónovaný balzám na rty


Je zbytečné nosit pomádu na rty a také rtěnku. Tónovaný balzám udělá vše v jednom kroku - vyživí a zregeneruje rty a dodá jim zářivou barvu. Můžete ho použít kdykoliv během dne a nepotřebujete k tomu ani zrcátko. Jak praktické!

Kde zakoupíte?

Např. u značek Bourjois, Clinique,

Zmatňující papírky


Pudr je účinný a fajn, ale může se vysypat a taky celodenní vrstvení nevypadá dobře. Pokud se potřebujete zbavit lesklého čela a nosu, pomůžou zmatňující papírky. Jsou vyrobené ze speciálního materiálu, který výborně absorbuje mastnotu a také zmatňuje povrch pleti.

Kde zakoupíte?

Např. u značek Clarins, Shiseido, Clinique.

Mini parfém


Kdo se chce nosit s těžkou, skleněnou lahvičkou? Avšak vůni chceme mít vždy po ruce. Skvělým řešením jsou malé cestovní vaporizéry - speciální malé cestovní lahvičky, do kterých lze snadno parfém přestříkat - stačí jen parfém nasadit na vaporizér a pumpovat. Parfém se „přepumpuje“ z flakonu do cestovního pouzdra. A dokonce vše projde i na letišti přes kontrolu.

Kde zakoupíte?

Např. v parfumeriích Sephora nebo Douglas.

Deodorační ubrousky


Někdy je toho moc, jsme ve stresu a nestíháme. A tak se potíme. Jenže co dělat, když po ruce není sprcha? Zkuste se osvěžit deodoračními ubrousky. Bývají jednotlivě balení, takže v kabelce nezaberou žádné místo. Hezky voní, čistí podpaží a také na něm zanechávají deodorant, takže se pak budete cítit o hodně lépe a svěžeji.

Kde zakoupíte?

Např. v DM Drogerii  - značka Balea, v Sephoře a v Marionaud.

  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:14