Zatímco cica krém není žádnou novinkou v oblasti pleťové péče, v současnosti se stále více dostává do podvědomí žen, a to díky svým jedinečným schopnostem. Přečtěte si, co znamená pojem „cica“, jaké jsou benefity používání tohoto krému a další zajímavosti.

CO JE CICA KRÉM?


Název „cica“ je odvozen od rostliny, o kterou je tento typ produktu obohacen, tzv. Centella Asiatica. Tato regenerační rostlina, někdy také nazývána jako pupečník asijský, je již po tisíciletí využívána v tradiční české medicíně především kvůli svým hojivým účinkům. Cica krém vznikl v prostředí francouzských lékáren a jedná se o produkt vyvinutý především ke zklidnění podrážděné pokožky tak, že pomáhá posílit její ochrannou bariéru.

JAKÉ JSOU BENEFITY POUŽÍVÁNÍ?


V obchodech nalezneme čím dál tím více produktů označených jako „cica krém“, ať už se jedná o tělovou či pleťovou péči. Co se týká péče o tělo, je cica krém vhodný pro zklidnění oslabených a citlivých partií jako jsou lokty, kolena nebo další poškozená místa, která vyžadují rychlé hojení a obnovu pokožky.

Pleťové cica krémy bojují proti příznakům stárnutí, a to tak, že pomáhají posilovat a obnovovat kožní bariéru, jež udržuje pleť důkladně vyživenou a pružnou. S věkem dochází k jejímu oslabování, které vede k tvorbě vrásek a ztrátě pevnosti, proto je důležité dodávat pleti účinnou péči.Vyzkoušejte novinku v oblasti pleťové péče od L´Oréal Paris. Řada Revitalift Cica Cream je obohacena o výtažky z rostliny Centella Asiatica a je určena k redukci viditelnosti vrásek a dalších příznaků stárnutí. Regenerační řada obsahuje denní, noční a oční krém pro kompletní péči o pleť ve věku mezi 40 a 60 lety.

 

  9:39,  aktualizováno  26. března 2019 10:51