Sluneční paprsky už na vaši pokožku intenzivně dorážejí, a tak nastal nejvyšší čas doplnit svoji kosmetickou výbavu o chytré přípravky s ochranným filtrem.

Na celé tělo

Od opalovacího mazání jistě očekáváte, že zabrání spálení pokožky, že vám s ním kůže tak rychle nezestárne a třeba i zintenzivní a prodlouží váš nachytaný bronz. Toto vše vám zaručí spolehlivé mléko od Biodermy.


BB krém

Tahle revoluční novinka splní všechna vaše toužebná přání, která se týkají pleti – zhydratuje ji, sjednotí její tón a zakryje  nepříjemná začervenání či drobné vrásky. Jako bonus se vaše tvář svůdně prozáří a navíc bude díky SPF?15 ochráněná před slunečním zářením.


Na oční okolí

Už se vám začaly dělat rýhy kolem očí, a to jste ještě ani nepomyslela, kolik vám jich přibude po mžourání do slunce. Dopřejte jemné pokožce kolem zraků to nejlepší a zkuste krém od Clinique. Ten ji ochrání před paprsky, zhydratuje ji a poradí si i s drobnými vráskami.


Na tetování

Určitě jste si všimla, jak barvy na slunci blednou. Totéž by se mohlo stát i tetování, kterým se pyšní vaše rameno či jiná část těla. Abyste uchovala jeho zářivé barvy, přemázněte ho speciálním krémem od Sol de Janeiro, který pokožku ochrání i před spalujícími paprsky.


Mazání na rty

Citlivá pokožka rtů dostává od slunce zabrat, proto raději vyměňte rtěnky a lesky za ty s ochranným faktorem. Anebo zkuste šikovnou věcičku od Avonu, která obsahuje balzám na rty i krém na oční okolí. Vaše ústa získají vláhu a přirozenou barvu a oči se vám svůdně rozsvítí.


Make-up

Jestliže vás trápí vysušená a citlivá pokožka, zkuste kompaktní make-up značky La Roche-Posay, který dokonale kryje, aniž vám na obličeji vytvoří strnulou masku. Neobsahuje parfém ani parabeny či konzervanty, takže poslouží i atopikům nebo pokud trpíte na akné.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:36