Volnost, modernost a ženskost… Tato výjimečná květina dokonale reflektuje jemnost a přirozenou eleganci, díky nimž jsou produkty Chloé velmi žádané. 

Chloé růže má mnoho tváří. V posledních osmi letech inspirovala k vytvoření mnoha interpretací, k prozkoumání různých rozměrů vůně této květiny, přesto zůstává okamžitě rozpoznatelnou.Dnes zdobí zahradu Chloé nová variace této ikonické vůně: Chloé Fleur de Parfum. Vypráví zcela nový vonný příběh a zdůrazňuje květinové srdce, zdroj bohatosti a jemnosti vůně.

Chloé Fleur de Parfum je čistá směs smyslnosti.V srdci květin


Chloé Fleur de Parfum je bohatá kytice složená výhradně z nejjemnějších a nejtypičtějších částí květin, jejich srdce. Parfuméři Michel Almairac a Mylene Alran dokonale zkombinovali tyto přísady a vytvořili exkluzivní vůni.


Základní nóty pochází ze srdce růže. Překvapivě se rozvinou v lehkou trpkost připomínající vůni malin. Nikdy předtím se růže Chloé nepyšnila tak ovocnými nótami.Srdce z květu verbeny dodává svěží a zářivý zelený rozměr, který se prolíná s luxusním srdcem růže a zároveň si zachovává naprostou jemnost.Srdce z květu třešně je doplněno mléčnými mandlovými tóny. Tyto nóty, plné lahodnosti, vnášejí do kompozice vůně jemnost. Nová vůně Fleur de Parfum vyvolává pocit dotyku jemného hedvábí na odhalené pokožce.


]Tvář půvabu


Herečka a modelka Dree Hamingway je tváří vůní Chloé od roku 2015. Pro novou vůni Fleur de Parfum ji vyfotili Inez a Vinoodh. Jejich výrazná černobílá fotografie je dokonalým zosobněním značky Chloé. Moderní a minimalistický portrét odhaluje jemnost a šarm vůně Fleur de Parfum, něžně prolnutý ženskostí a smyslností. Autentická Dree s rozpuštěnými vlasy plně zosobňuje dívčího ducha Chloé: je jemná, elegantní a nenuceně svůdná. Neodolatelně přirozená.  6:26,  aktualizováno  25. března 2019 19:31