Alena Šeredová žije již několik let v Itálii. Co jí v začátcích v cizí zemi posouvalo dál?

„Nejvíc mi pomohly asi moje povaha a temperament,“ tvrdí čtyřicetiletá kráska, která bere s lehkostí i stárnutí: „Všechno je v genech. Když chci třeba vědět, jak budu vypadat za 20 let, prostě se podívám na svoji maminku a mám naději.“ Přesto ale o svůj vzhled pečuje, protože...: „Vím, že když se o své vlasy, nehty, ale i pleť budu starat a hýčkat je, odmění se mi za to!“A jak to dělá?


Věříte, že pokud své hřívě dopřejete to nejlepší, odmění se vám? Stejně to má i Alena Šeredová. A proto svoji chloubu svěřila do rukou špičkové kadeřnice Ireny Vavruškové. Inspirujte se jejími kroky a vytvořte si ve svých vlasech přirozené vlnobití!


1. Objemné, nedbale vypadající, ale přirozené vlny. Základem pro dosažení tohoto efektu je Rebel Push-Up, unikátní pěnový pudr, který vlasům dodá potřebnou dravost a objem. Kadeřnice Irena přípravek nanesla na mokré vlasy od kořínků až do délek.2. Irena na suché vlasy aplikovala minerální pudr Powder-In-Lotion, který vykouzlí zajímavou texturu a má zjemňující efekt mléka. Výsledkem jsou výrazné prameny, které i přes svoji symetrii vypadají, jako by si každý z nich žil svým životem3. Alena Šeredová se pyšní nádherně přirozenou barvou, ale na doporučení Ireny Vavruškové se rozhodla zaexperimentovat a dopřát svým vlasům jednodenní make-up Colorful Flash. Tónování je bez závazků, šetrné, prostě barvu druhý den vymyjete. A do jakého odstínu šla Alena? Mystic Forest, barvy s tajemným nádechem. Kadeřnice ji s pomocí štětce „vmalovala“ do již vytvarovaného účesu.4. A aby účes zdobil Alenu co nejdéle, Irena ho v úplném finále přestříkla přípravkem Infinium Pure, profesionálním lakem bez parfemace. Ten vlasy zpevní, aniž je slepí. Ač účes zafixuje, vlny si zachovají přirozený pohyb a pevnost. Krása!Profesionální, ověřený a prémiový kadeřnický salon. Jak ho najít? Pomocí Salon lokátoru! Mrkněte na stránky www.salon-expert.cz. Tam najdete ta nejlepší kadeřnictví, která stavějí na hodnotách kvality a která pracují se značkou L‘Oréal Professionnel.


 

  8:56,  aktualizováno  26. března 2019 17:07