Chcete pro své dítě originální a exkluzivní oblečení nebo módní doplňky? Hledáte slavnostní šaty na výjimečnou příležitost? Z nabídky obchodu Ceremony Kids ve Slovanském domě si vždy vyberete něco výjimečného pro své ratolesti.

Dnes už se dětská móda neliší tolik od dospělé. Koneckonců, dívky i chlapci mají také touhu nosit módní oblečení, jako jejich máma a táta, aby vypadaly elegantně a stylově. A tak se módní designéři snaží přizpůsobit styl a barvy oblečení pro děti a jejich rodiče.

Externí obrázek

Pro dívky jsou nezbytným kouskem letní sezóny šaty se základním květinovým potiskem a krajkový propínací svetřík. Navrstvěte barvy a vzory, kostky a puntíky a dejte do elegantního outfitu vašeho dítěte zábavné a hravé prvky. Pro chlapce letní trend udává košilky, sako a šortky chinos. Klučičí outfit můžete doplnit stylovou čepicí a tak doladit klasický až americký ležérní styl. Když vsadíte na sportovní styl, tak tím nic nezkazíte. Vždyť barevné kraťasy, tepláky, trička a mikiny jsou tak pohodlné, zábavné a dětem sluší.

Externí obrázek

V létě oblékáme děti i pro speciální oslavy jako je svatba, křtiny a další slavnostní příležitosti. V Ceremony Kids najdete nepřeberné množství slavnostních krásných šatů pro holčičky a obleky s košilí a motýlkem pro chlapečky. Nově si můžete vybrané modely dětského slavnostního oblečení zapůjčit i v půjčovně.

Externí obrázek

Ke společenskému oblečení patří i správné boty společenské boty. Správný výběr bot pro děti je důležitější, než se na první pohled může zdát. Volba nevhodné obuvi totiž může mít nežádoucí dopad na vývoj a zdraví dítěte. Zvolením bot Emel dopřejete vašemu zlatíčku či princezně maximální komfort a kvalitu. Jsou 100% ručně vyráběné z té nejkvalitnější a nejjemnější kůže (bez karcinogenního chromu). Neobsahují žádné plastové výztuhy. Mají vždy flexibilní a protiskluzovou podrážku a jejich kvalita je pravidelně testována v laboratořích!

Externí obrázek

Více na www.ceremonykids.cz

Externí obrázek
  9:00