Roztrhané tepláky a vytahané propocené tričko už si do posilovny veze málokdo. Stejně jako na ulici chtějí být ženy na cvičení sexy a vybírají si outfity, ve kterých se cítí pohodlně a přitažlivé. Známé dámy letos volí především vzorované legíny a topy, které odhalují bříško.

Iskra Lawrence

Iskra Lawrence

Modelka si hýčká svou postavu tvaru přesýpacích hodin v posilovně pravidelně. V týdnu jde cvičit minimálně třikrát a pokaždé si vybere outfit, ve kterém se cítí dobře. Miluje barvy a chce být trendy, takže tentokrát oblékla červené legíny i krátký top.

Katie Holmesová

Katie Holmesová

Herečka legínám příliš nefandí. Nosí je pouze na běhání v ulicích New Yorku a do posilovny vyráží zásadně v teplácích. Ráda ale odhaluje bříško, na kterém má tvrdě vydřené svaly.

Jasmine Tookesová

Jasmine Tookesová

Modelka vsadila na romantické květinové vzory a růžovou, která skvěle kontrastovala s její čokoládovou pletí. Do posilovny oblékla legíny s tmavými proužky po stranách, které opticky zúžily nohy. Modelka vypadala jako Twiggy.

Ashley Grahamová

Ashley Grahamová

I plus size modelky chodí cvičit a Ashley je toho příkladem. Ačkoli má plnoštíhlou postavu, chce aby byla v kondici a cvičit chodí denně. Nejlépe se cítí v tmavých legínách a volném topu.

Jennifer Lopezová

Jennifer Lopezová

Herečka je dvojnásobnou mámou a ačkoli porodila dvojčata, má postavu jako její mladší kolegyně, které nikdy v očekávání nebyly. Za vším stojí hodiny dřiny v posilovně pod taktovkou trenéra. Do posilovny vyráží v legínách a krátkém topu a nezapomíná ani na stylovou kabelku.

Tammy Hembrowová

Tyga

Slavná influencerka chce být dobrým příkladem svým fanouškům, takže dře v posilovně, aby měla dokonalou postavu. A protože je milovnicí růžové barvy, cvičit vyrazila v růžovém outfitu.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Topmodelka na cestě z posilovny ve sportovním oblečení něžně růžové barvy. Alessandra si se svou postavou může obléct cokoli a vždy vypadá skvěle.

Khloe Kardashainová

Khloe Kardashianová

Profesionální celebrita Khloe nedá dopustit na oblečení, které navrhuje její sestra Kim nebo švagr Kanye. Ráda podporuje rodinný byznys a i do posilovny vyráží ve věcech, které mají na svědomí její rodinní příslušníci.

Olivia Culpo

Olivia Culpo

Modelka zvolila top, který byl v dekoltu atypicky řešen proužkovanými ramínky. Doplnila jej o černé legíny a jako správná dáma nezapomněla ani na kabelku a tmavé sluneční brýle.

Bella Hadidová

Bella Hadidová

Topmodelka má díky spolupráci se známou sportovní značkou plnou šatnu oblečení a každý den si na sebe může vzít jiný model. Tentokrát do posilovny zvolila bílé sportovní legíny a top.