Nestihla jste si před rande vycídit hřívu a přepudrovat nos? Klid. Zjistili jsme, co na vašem zevnějšku nechává muže chladné a čeho si naopak všimnou hned.

Muži neřeší: Máte mírně umaštěné prameny

Do očí je ale praští: Nezdravá hříva podobná slámě

Využijte toho: Chlapíci vážně nepostřehnou, jestli máte vlasy u kořínků trochu urousané nebo v culíku ukrýváte dva dny nemyté prameny. Váš drahý naopak ocení, když to s úpravou hřívy nepřeženete a zvolíte trošku divočejší styl. Přirozený rozcuch totiž chlapy svádí k dotekům! Pro mužské oko je naopak veledůležité, jestli vaše kštice působí celkově zdravě. Za opravdu odpudivé považují především nápadně odbarvené prameny bez života nebo hřívu zdemolovanou každodenním používáním žehličky. Alespoň víkendová rána proto raději než rovnáním pramenů naplňte postelovými hrátkami a žehličku občas nahraďte neoplachujícím uhlazujícím balzámem. A protože chlapi šílí především z pramenů zářivých, raději než silně tužicí lak používejte lesk ve spreji, který vaše vlasy zanechá blyštivé a uvolněné. Záři vám do pramenů nažene i oplach vinným octem.


Muži neřeší: Váš nový melír

Do očí je ale praští: Radikální sestřih

Využijte toho: Pokud chcete drahého omámit novým vzhledem, na vyšperkování hřívy o odstín světlejšími pramínky moc nesázejte – změny by si milý totiž nemusel vůbec všimnout! Na druhé straně muži nemají moc v lásce ani divoké barevné proměny, třeba zesvětlení havraních pramenů na barbínovskou blond, takže nic nepokazíte, když na změnu odstínu půjdete přes melír. Vůbec nejvíc ovšem svého Bivoje překvapíte zarovnáním hřívy na módní mikádo nebo výraznou ofinou. Než si ale nový sestřih pořídíte, proberte s kadeřníkem, jestli vám vybraný střih bude opravdu slušet. Výrazný nos pod hustou ofinou nabobtná ještě o několik velikostí a rovné mikádo zase nepříjemně vysune do popředí špičatou bradu. Pokud jste její majitelkou, nepouštějte nůžky dál než po ramena. Vůbec nejlepší je, když si před zástřihem zkusíte nový účes vyrobit doma nanečisto sepnutím hřívy pinetkami.


  7:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:38