Proč si zbytečně přidávat roky? Těmto věcem se ve svém líčení vyhněte a budete vypadat báječně!

Pudru


I pokud se vám přes den leskne pleť, tak se pudru vyvarujte! Ten totiž ulpívá ve vráskách a když ho používáte několikrát za den, tak se jen vrství a nevypadá to vůbec hezky. Pudr mít doma můžete, ale jen transparentní a sypký, který slouží pouze k zafixování líčení jednou denně. Jestliže bojujete s lesklou, mastnou pletí, použijte místo toho buď zmatňující papírky nebo speciální zmatňující houbičky, které mastnotu absorbují do sebe.

Třpytkám


Glittry jsou i tento rok hitem. Vy však se jim vyhněte na svém obličeji obloukem. Příliš mnoho třpytu jak ve stínech, tak na tvářích, ale také na rtech zvýrazňuje nedokonalosti a přitahuje k nim pozornost. Když se třpytek nemůžete vzdát, aplikujte si je do vlasů ( nosí se například na speciální příležitosti v pěšince, kdy zakryjete i šediny) nebo je zkuste na nehtech.

Perleťovým lakům


Všechny laky, které mají kovový efekt nebo perleť darujte někomu jinému! Nic jiného tak nedokáže opticky zestařit vzhled rukou, jako právě ony. Pokud mají ještě k tomu bílou, zelenou, modrou nebo fialovou barvu, tak je to úplná tragédie! Vzhled omladí klasická červená nebo přirozeně mléčný lak s jemně růžovým nádechem.

Mohlo by vás zajímat: 8 přírodních deodorantů, které fungují

  7:00,  aktualizováno  31. března 16:46