Vlasy rámují obličej a jsou jedním z hlavních určujících znaků celkového vzhledu. Nezáleží na tom, zda vám je 30 nebo 70. S tím správným účesem můžete vypadat vždy skvěle.

Lichotivý sestřih


Bohužel, nebo možná bohu dík, neexistuje jeden střih, který by slušel každé ženě, ale obecně platí, že příliš dlouhé vlasy mohou způsobit, že budete vypadat starší. Vsaďte raději na kratší sestřih, díky kterému budete působit mladistvě, a skvěle vynikne váš obličej. Pokud nemáte odvahu ostříhat se úplně na krátko, bude pro vás správnou volbou mikádo. To totiž sluší téměř každému!

Pozor na šediny


O šedých vlasech se sice mluví jako o symbolu moudrosti, ale řekněme si na rovinu…jsou spojeny především s vysokým věkem. Problém je, že se u žen i mužů mohou objevit mnohem dříve, a to vlivem úbytku melaninu, pigmentu určujícího barvu vlasu. Naštěstí existují barvy na vlasy, které šediny jednoduše překryjí a nikdo o nich nemusí ani vědět.

Výběr správného odstínu


Co se týká barevného odstínu vaší hřívy, snažte se, aby byl co nejpodobnější původní barvě vlasů, tak budete působit nejpřirozeněji. Rozhodnete-li se experimentovat, volte raději odstíny o něco světlejší, než abyste vlasy ztmavovala. Příliš tmavé vlasy, stejně jako nevhodný sestřih, vám mohou pár nechtěných let přidat.

Chcete mít jistotu v podobě opravdu kvalitního krytí šedin a sytých barevných odstínu? Pak sáhněte po barvě na vlasy Excellence Creme od L´Oréal Paris. Tato legendární barva na vlasy nabízí nejen celou řadu krásných odstínů, ale také pokročilou ochranu vlasových vláken při barvení. Kryje i velmi odolné šediny a dokáže vlasy zesvětlit až o 3 tóny.

  14:21,  aktualizováno  26. března 2019 11:04