Zapomeňte na vše, co jste se domnívali, že víte o profesionálních stylingových produktech na vlasy. Ve stylingu platí totéž, co v módě, a profesionálové to vědí: méně je více. Když se spojí čistá technika s uměleckou disciplínou, nevzniká žádný chaos. Jen dokonalé výsledky. Chcete jich dosáhnout? Řada Tecni.Art od L’Oréal Professionnel přichází se svojí zmodernizovanou řadou. Tu musíte mít!

Ikonická řada se proměnila. Je vůbec první, která byla vyvinutá ve spolupráci s top světovými kadeřníky tak, aby vyhovovala všem kreativním potřebám, byla vhodná pro všechny účesy a pohlaví.

JAKÁ JE NOVÁ TECNI.ART ŘADA?

Tecni.Art je čistá: Obaly jsouštíhlejší, hladší a mají jednotný design. Některé spreje jsou bez přidané parfemace. Složení je čisté ve své kompozici i dotyku.

Tecni.Art je cool: 100% vyvinutá ve spolupráci s nejkreativnějšími, uznávanými kadeřníky. Cool je i proto, že ji najdete v backstage největších světových módních akcí.

Tecni.Art je důvěryhodná: Naše know how a inovace nám umožnily vyvinout neuvěřitelně transformační, průlomová složení, schopná vytvářet nekonečnou škálu účesů.

Tecni.Art je opravdová: značka zůstává věrná svým francouzským kořenům a odráží výrazné pařížské umělecké kvality s nadčasovými obrazy bez retuší.

Tecni.Art jsou oni: tým mezinárodních kadeřníků vybraných pro svůj kreativní talent, vliv a osobnost. Byli zapojeni do všech fází vývoje nové řady Tecni.Art, vytváření obrazů a produktů pro napojení na styl a energii dneška.

Z Paříže: Denis Do Amaral, Sacha Decarteret

Z Los Angeles: Anh Co Tran, Ashley Streicher, Dominick Serna

Z Londýna: Adam Reed

Externí obrázek

Produktové obaly jsou jednoduché, jednotné, čisté a rozpoznatelné. Podle barev – bílé, šedé a černé je na první pohled rozlišíte.

Bílá – Základní styling

Bílé obaly odkazují na ikonické produkty řady Tecni.Art.

Šedá – Texturizační styling

Šedé obaly zvýrazňují klíčové produkty umožňující dosáhnout nádech „druhého dne“ s úžasnou texturou pro vyhraněný look.

Černá – Transformační styling

Černé obaly pro dva výjimečné nové produkty, které nabízejí řadu stylingových možností a „transformují“ se v dlaních: tekutý až vláknitý Transformer Lotion pro definování a kontrolu a gelovo-pěnová verze Transformer Gel pro fixaci a objem.

SVĚT SE MĚNÍ. STYL SE MĚNÍ. TECNI.ART SE MĚ

  9:30