I při výběru kosmetiky bychom měly přemýšlet ekologicky. A máme-li tu možnost, sáhnout po přípravku, který šetří životní prostředí. Začít můžete třeba při volbě sprchového gelu. Poradíme, kde vybírat!

Většina z nás se dnes při výběru kosmetických produktů zamýšlí nad jejich složením. Uvědomujeme si, jak důležitý je výběr ingrediencí, které používáme v péči o svou pokožku. Pro tu chceme přece všechny jen to nejlepší!Zamyslela jste se ale už někdy nad tím, co se děje se všemi chemickými složkami obsaženými v šampónech, sprchových gelech a kondicionérech, které ze sebe při sprchování smýváte? Jistě, pokračují dále do odpadních vod a dostávají se tak do přírody, kterou nenávratně znečišťují... A to bychom mohly přece změnit!

S nápadem, jak přispět k zelenější planetě, přišla společnost Yves Rocher, která právě uvádí na trh fantastickou novinku: Koncentrovaný sprchový gel. V čem je jiný? Stačí ho při sprchování použít skutečně jen kapku o velikosti lískového oříšku. Množství odhadnete velmi snadno, pomůže vám v tom praktický uzávěr s membránou. Malé stomililitrové balení vám tak vystačí na 40 koupelí, tedy na stejný počet, jako 400ml balení běžného sprchového gelu!


Můžete si být taky jista, že při sprchování potěšíte nejen své tělo, ale i naši planetu. Mycí báze je totiž 100% rostlinného původu. Další výhodou je i to, že se při výrobě spotřebuje o polovinu méně plastů na obal sprchového gelu, ale co je nejdůležitější: Yves Rocher zasadí za každý koupený flakon jeden strom!Koncentrovaný sprchový gel je v prodeji ve třech nádherných vůních: Bourbonská vanilka, Oliva & Petitgrain, Mango & Koriandr.  10:51,  aktualizováno  25. března 2019 18:52