Máte povinností nad hlavu a každá volná chvilka má pro vás cenu zlata? Absolutně rozumíme, a právě proto přinášíme tip na úžasnou vychytávku, která vám hektický život opravdu usnadní…

Slyšeli jste o novince firmy Essilor – samozabarvujících sklech Transitions? Ne? V tom případě je tento článek právě pro vás!


Jestli jste neustále v pohybu, schůzky s klienty se střídají s prací v kanceláři a sezením u počítače a pak opět rychle ven zařídit pochůzky, potřebujete brýle, které s vaším tempem udrží krok! Právě pro vás jsou tu samozabarvující skla Transitions od Essilor.Skla Transitions se při přechodu z budovy ven na ostré slunce rychle změní na zcela tmavá, a naopak. Ohled je ale brán i na náročné požadavky stylových mileniálů, kteří své brýle berou jako módní doplněk, jako nezbytnou součást outfitu vyjadřující jejich přístup k odívání i životnímu stylu. Vybrat si tak můžete ze 7 stylových a 6 trendy metalických barev a odlesků.


Tuto novinku si oblíbila i beauty blogerka Alex (Tale of Miss A).


„Všichni, kdo mají problém se zrakem, to určitě znají. Jakmile vysvitne sluníčko, v klasických brýlích nevidím na krok. A proto prakticky nesundávám čočky, protože bez slunečních brýlí prostě v pěkném počasí nemůžu fungovat. Ale čas od času mám na ty dioptrické jednoduše chuť, už dávno je neberu jen jako nutnost, ale jako módní doplněk a součást outfitu. Naštěstí tenhle problém za mě vyřešili nějací chytří lidé, kteří vymysleli samozabarvující skla Transitions od Essilor!“ popisuje své zkušenosti Alex.


„Samotnou mě překvapilo, že při práci vevnitř vůbec nepoznám rozdíl mezi běžnými dioptrickými brýlemi a těmi se samozabarvujícími skly, takže zkouškou při celodenním zírání do monitoru prošla. Navíc nehrozí žádné bolavé oči, protože skla chrání nejen před zářením slunečním, ale také před zářením z monitoru,“ hodnotí Alex. A to je vlastnost, kterou všechny mladé vytížené slečny zvyklé neodtrhnout od obrazovek počítače a smartphonu oči, jak je den dlouhý, opravdu ocení.
Celý článek a mnoho dalších nádherných fotek blogerky Alex najdete na taleofmissa.com/2017/04/05/all-shades-of-life/


Inspirujte se originálními Alexinými looky a dozdobte i vy své modely brýlemi, jež dodají šmrnc a usnadní život o 200 %. Zapojte se do soutěže a vyhrajte brýle se skly Transitions dle vlastního výběru! Více na www.jenprozeny.cz/mojetransitions


Více se o sklech Transitions dozvíte na www.mojetransitions.cz  6:28,  aktualizováno  25. března 2019 18:34