V dnešní době, kdy vůbec není jedno, zda kabelka ladí s outfitem či nikoliv, je doplnění celkového looku důležitá, a týká se to i brýlí. Těch především. Protože brýle plní stejnou funkci, jako rám obrazu. I to největší dílo zanikne, bude-li špatně zvolený rám. Stejně tak i špatně zvolené brýle zakryjí krásu a kouzlo vašeho obličeje, nasadíte-li si ty nesprávné.

Vybrat správné brýle není vůbec snadná záležitost. A věřte, že vím, o čem píši. Netýká se to ani tak slunečních brýlí, které nosíte pouze sezóně, ale brýlí dioptrických. Přáním každého člověka je, aby mu brýle slušely, dobře seděly, netlačily a ani nesjížděly. Zkušený člověk, který nosí brýle již delší dobu, bude patrně zběhlý, horší to má v tomto ohledu nováček, který brýle nikdy nenosil a musí si na ně zvyknout. Nejenže má dojem, že mu prostě na obličeji něco přebývá a tak či onak bude mít nekomfortní pocit, ale i dojem, že vypadá hrozně a přepadne ho stud.

Můj první výběr brýlí


Moje první brýle byli velice drahé a vybírala jsem je asi hodinu a půl. Nemohla jsem se stále rozhodnout, ale protože jsem na dálku slepýš, byla to nutnost. Když nevidíte ani číslo autobusu, který se k vám blíží, nedá se prostě jinak. Brýle to byly krásné (zlato-lososové). Myslela jsem si, že jsou parádní, než mi několik lidí nezávisle na sobě řeklo, že v nich vypadám jako babička.

Co vám mám povídat. Bylo mi do pláče, ale bez brýlí bych na dálku neviděla nic a do babičky mám fakt ještě daleko. Nepoznávala jsem ani lidi, co na mě už z dálky mávali. Takže jsem si ony brýle nechala na domácí zázemí, kde je mojí kočce úplně fuk, jak vypadám a zamířila jsem na nákup číslo dvě.

Chcete-li si ušetřit peníze, promyslete si nákup předem a vybírejte brýle nejen podle designu, ale i toho, zda sedí k vašemu obličeji, věku, zda se budou hodit k oblečení a dalším doplňkům. K moderním brýlím, ve kterých rozhodně nebudete vypadat jako babička, patří Ray – Ban.

Brýle pro moderní ženu


Brýle Ray-Ban jsou originálním doplňkem, který podtrhne vaší osobnost a ochranou zároveň. V nabídce mají jak brýle sluneční, tak dioptrické. Obojí je prostě nutnost. V létě je potřeba oči chránit, a to především v případě, že už se u vás rozvinula nějaká oční vada. Sluneční záření může problém zhoršovat. Tyto brýle jsou hodně dobré kvality za velmi příznivé ceny. Proto jsem si pořídila hned troje brýle a mohu je nosit podle toho, jak se mi které hodí k oblečení. Jiné na schůzku s klienty, jiné na procházku anebo sportování. Ohlas u přátel byl neskutečný a já se konečně začala i s brýlemi cítit sebevědomě. No a na krmení kočky a sledování TV mám ty babičkovské :-)

  10:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:23