Blond barva vždy vyžaduje péči, aby stále vypadala dobře. Přírodní, barvené i odbarvené blond vlasy jsou citlivé a v průběhu času barva ztrácí svou zář. Vlasy dostávají mdlý nádech a tmavnou. Pořiďte si pečující produkty na míru, které oživí vaši jedinečnou blond!

L’Oréal Professionnel uvádí řadu Blondifier, věnovanou jedinečným odstínům blond vlasů. Tato zbrusu nová speciální řada vlasové péče zvýrazní barvené či odbarvené blond vlasy.\r\rNová řada Blondifier bojuje proti citlivosti a navrací blond vlasům jemnost a lesklost. Obsahuje totiž polyfenoly získávané z bobulí acai, které jsou hvězdnou složkou této řady. Díky péči Blondifier budete mít lesklé a hebké vlasy okamžitě! Díky kondicionéru se snadno rozčesávají od kořínků po konečky. Maska na vlasy dodává vlasům živiny, uhlazuje a vyživuje vlasové vlákno, přičemž zároveň zvýrazňuje lesk a zář blond vlasů. Blonde Bestie je hvězdný produkt této řady. Jeho lehké složení je navrženo jako partner blond vlasů, který vyživuje a chrání. Ideální pro dosažení jemného lesku a povrchu hladkého na dotek po službě zesvětlení.\r\rNeutralizační šampon Blondifier Cool\r\rPro barvené či odbarvené blond vlasy\r\r\r

Regenerační a rozjasňující šampon Blondifier Gloss

\rPro všechny blond vlasy\r\r\r

Regenerační a rozjasňující systémový kondicionér Blondifier

\rPro všechny blond vlasy\r\r\r

Regenerační a rozjasňující systémová maska Blondifier

\rPro všechny blond vlasy\r\r\r

Vyživující, ochranný a rozjasňující sprej Blondifier Bestie

\rPro zesvětlené blond vlasy\r\r\r

Objevte profesionální kadeřnické salony a nechte se hýčkat nejlepšími kadeřníky. Vyberte si ten svůj na salon-expert.cz.

  11:34,  aktualizováno  24. března 2019 21:13