Na pražský koncert Katy Perry se lístky vyprodaly během chvíle. K těm šťastným, které se na něj vypravily, patřily i známé české vlogerky a blogerky. Některé z nich jsme společně se společností Coty pozvali na slavnostní večeři před koncertem.

Tři z nich, Nicole z Cupofstyle, Petra Lovely Hair a Teri Blitzen, získaly jedinečnou možnost. Setkaly se s úžasnou Katy Perry osobně!


Svůj úchvatný večer plný zážitků a postřehů ze setkání s hvězdnou Katy popsala Nicole ve svém blogu: 


„V pondělí jsem měla opravdu fajnový den! Kafe s Barčou, focení outfitu, schůzky a pak - večeře s Coty, setkání s Katy a její koncert! Věřím, že byste rádi věděli i víc o tom, jak to probíhalo! Večer začal skvostnou večeří s redaktorkami, Cosmopolitanem, Coty a blogerkami - Péťou, Teri a Gabrielle!Setkání s Katy bylo hodně krátké, každý jsme si mohli udělat jen jednu fotku a na povídání nebyl tak úplně prostor. Katy přišla, byla krásná a vysoká, všechny nás moc mile uvítala a poté se s každým vyfotila. I když jsem předtím nebyla moc nervózní, tak ve chvíli, kdy jsem s Katy pózovala na fotku, třásly se mi v úsměvu koutky tak, že se divím, že fotka není rozmazaná!Pak už jsme si šli sednout a užít si koncert, který byl opravdu velkou show! Z Katy prostě vyzařuje taková pozitivní energie, že to člověka dokáže nabít! Přípravy na večer jste již mohli vidět tady, ale stejně jsem vám ještě chtěla ukázat celý outfit! Doufám, že se líbí!. . .“


Více se dozvíte na blogu www.acupofstyle.com


  11:13,  aktualizováno  25. března 2019 20:21