Víte, jaké vlasové přípravky jsou nejvoňavější a nejvýživnější? Že ne? Seznamte se nyní s řadou vlasové kosmetiky AUSSIE MIRACLE REPAIR COLLECTION na poškozené vlasy.

Blogerky Denisa z blogu www.fashionbydee.com pro vás vyzkoušela tento jedinečný zázrak plný výživných olejů!A co na to blogerka?


„V rámci spolupráce s Aussie a Cosmopolitanem, jsem dostala možnost vyzkoušet řadu vlasové péče Repair Miracle - pro mě novinku, kterou začala Aussie vyrábět. Protože mám své vlasy barvené a poslední dobou nebyly v nejlepší kondici, byla jsem mooc nadšená, že mohu produkty vyzkoušet…”„Vůně. Snažila jsem se ji na fotkách co nejlépe charakterizovat. Voní tak, že bych si je normálně ráda dala místo snídaně.  Jsou prostě k sežrání! Věřte mi. Nebo spíš si k nim jdete někam čichnout, protože to stojí za to. Co je velkým plusem je, že vůně není nijak vtíravá, ale mně hrozně příjemná (sladká). Aussie produkty jsou právě díky své vůni hodně specifické a upřímně já jim za to dávám velké plus. Dalším plusem je, že vlasy nejsou po nich nijak rozlítané! Takže je přípravek opravdu vyživuje. Občas se mi stane, že mi vlasy po určitém šamponu tak nějak lítají všude kolem a nejsou na svém místě (krepatí). Tento šampon je ale zkrotil do rovna. Takže žádné elektrické jiskry mezi jednotlivými vlasy neprobíhaly, měly zkrátka smůlu…”


Více se dozvíte na aussie.jenprozeny.cz. Zde si navíc můžete i zasoutěžit.  9:25,  aktualizováno  25. března 2019 19:06